Дива не сталося: Померла Настя Ковальова, яку в Запоріжжі підпалив наречений

Незважаючи на те, що Анастасія вела здоровий спосіб життя, організм її не зміг впоратися.

Анастасія Ковальова. Фото: соцмережі.

У середу, 10 липня, від зупинки серця померла Анастасія Ковальова, яку в Запоріжжі підпалив власний наречений. Про це повідомляє запорізький активіст Андрій Лукін, який допомагав батькам дівчини збирати гроші на лікування, передають Патріоти України.

Як зазначається, після двох операцій по пересадці шкіри серце дівчини зупинилося. Христина Ковальова, мати Насті, раніше повідомила про те, що позаду операція по пересадці шкіри: дівчині знімали обпалену шкіру і робили пересадку тимчасової свинячої.

Під час операції серце дівчини зупинялося, але лікарям вдавалося повернути її до життя. Стан розцінювали, як стабільно важкий, у неї було обпалено 85 відсотків шкіри.

Траси заблоковані: Африку раптово завалило снігом (фото, відео)

вівторок, 12 листопад 2019, 22:32

На допомогу жителям разом із рятувальниками висунулися військові, які розчищали траси у важкодоступних районах. В Алжирі (Північна Африка) пройшли сильні снігопади, що є нетиповою для регіону погодою. Сніг випав, зокрема, на сході, заході і в центральн...

Українку увагою оминули: Названо переможницю конкурсу "Міс Інтернешнл 2019" (фото)

вівторок, 12 листопад 2019, 22:30

12 листопада в Токіо відбувся фінал конкурсу краси "Міс Інтернешнл 2019" (Miss International). Володаркою корони і головного титулу стала представниця Таїланду - 25-річна Сіретхорн Ліарамват. Про це сказано на офіційній сторінці конкурсу в Instagram, п...