Дива не сталося: Померла Настя Ковальова, яку в Запоріжжі підпалив наречений

Незважаючи на те, що Анастасія вела здоровий спосіб життя, організм її не зміг впоратися.

Анастасія Ковальова. Фото: соцмережі.

У середу, 10 липня, від зупинки серця померла Анастасія Ковальова, яку в Запоріжжі підпалив власний наречений. Про це повідомляє запорізький активіст Андрій Лукін, який допомагав батькам дівчини збирати гроші на лікування, передають Патріоти України.

Як зазначається, після двох операцій по пересадці шкіри серце дівчини зупинилося. Христина Ковальова, мати Насті, раніше повідомила про те, що позаду операція по пересадці шкіри: дівчині знімали обпалену шкіру і робили пересадку тимчасової свинячої.

Під час операції серце дівчини зупинялося, але лікарям вдавалося повернути її до життя. Стан розцінювали, як стабільно важкий, у неї було обпалено 85 відсотків шкіри.

Хіти тижня. Це цікаво знати: 11 випадково виявлених капсул часу, які відкривають завісу таємниці минулого

субота, 21 вересень 2019, 22:30

Капсула часу – послання для майбутніх поколінь, яке зазвичай закладають в фундамент пам’ятників, будівель та інших об’єктів інфраструктури. Традиція закладати капсули часу народилася у жителів стародавнього Шумеру. Вони закладали таблички з обпаленої г...

Хіти тижня. Хвилююче питання: Коли подешевшає картопля

субота, 21 вересень 2019, 22:00

Професійні господарства ще тільки почали збирати пізні сорти картоплі. Прогнозують гарний врожай. Картопля подорожчала наприкінці минулого сезону. Зараз ціни високі через неврожай на ранні та середні сорти. Це пов'язано з посухою, розповів економіст ін...