Дива не сталося: Померли дівчата, яких було збито біля зупинки під Києвом (відео)

Дівчата переходили по пішохідному переходу, якого насправді вже не існує.

Дівчата, яких автомобіль збив в Ірпені, під Києвом, в середу, 19 лютого, померли. Про це повідомляють в Facebook-спільноті "Ірпінь Daily", передають Патріоти України.

"Дівчина 18 років померла, а другу, якій 17, ніби везуть до Києва. Сказала мені знайома, яка зараз знаходиться в бучанській лікарні", - пишуть в коментарях.

Трохи пізніше стало відомо, що по дорозі в лікарню померла і друга постраждала в цьому ДТП.

У коментарях зазначають, що дівчата переходили по пішохідному переходу, якого насправді вже не існує в зазначеному місці. "Там прибрали знак, а зебру зафарбували чорною фарбою, та з часом стерлася, і "зебра" знову проявилася. А знак і нову "зебру" втулити на метрів 10 далі", "Там немає переходу, перехід далі. Цей перехід прибрали коли була вже аварія і машина влетіла в зупинку. А люди досі ходять по ньому", - пишуть в мережі.

Варто відзначити, що судячи з кадрів моменту аварії, опублікованим в Facebook-спільноті "Kyiv Artyl", машина буквально зносить дівчат з проїжджої частини. Неозброєним оком видно, що автомобіліст рухався на досить високій швидкості.

Палац, де жила Роксолана: У Топкапи провели розкопки та знайшли дещо унікальне (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:42

У турецькій столиці Стамбулі досліджували палац Топкапи. Науковці під час підземних досліджень там виявили галерею римського періоду, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Галерея була знайдена під час надземних та підземних робі...

"Озеленення йде повним ходом": У Києві комунальники вразили пішоходів своїм ноу-хау (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:20

У Києві помітили незвичайний спосіб висадки дерев - одне з них опинилося на тротуарі біля регульованого переходу для пішоходів. Відповідні фото оприлюднено на сторінці "Київ оперативний" у Facebook, передають Патріоти України. "На проспекті Відрадному ...