Диверсанти в Києві готували теракти на території Михайлівського собору

Більшість російських диверсійних груп були закинуті на територію України і зокрема Києва завчасно. Деякі з них готувалися до вчинення терактів на території Михайлівського собору і поблизу об'єктів, які мають критичне військове значення, розповів в інтерв’ю НВ перший заступник голови МВС Євгеній Єнін, передають Патріоти України.

«Не можу сказати, що є якийсь типовий портрет представника диверсійно-розвідувальної групи, але часто-густо це молоді люди, які заїхали і орендували квартири ще за місяць, за два до початку російської агресії. Вони вели досить специфічний спосіб життя, не спілкувалися з місцевим населенням, не працювали, переважно сиділи вдома», - повідомив він.

Єнін розповів, що деякі ДРГ налічували до 20 людей та відкрито вступали в бій, але були і ДРГ складом 2-3 людини, які власне і займались підготовкою терактів.

«У перші дні ми часто ідентифікували ДРГ за допомогою радіоперехоплення. Вони банально носилися із російськими сім-картками, які чітко висвічувалися і у відповідні райони направлялися наші оперативно-бойові групи», - розкрив деякі деталі зам голови МВС.

На сьогоднішній день затримано майже 800 осіб з підозрою до їхньої причетності до диверсійно- розвідувальної діяльності.Водночас зараз активність ДРГ дещо зменшилась, хоча іноді в Київській області ще здаються поодинокі представники, які кажуть, що «заблукали».

Другою жертвою стала румунка: З'явились моторошні подробиці смертельних нападів акули в Єгипті

понеділок, 4 липень 2022, 12:23

У Єгипті неподалік Хургади акула напала на ще одну туристку. 40-річна громадянка Румунії загинула від отриманих поранень, її тіло знайшли за кілька годин після нападу на австрійку. Місцева влада прийняла рішення закрити пляжі на три дні і заборонила ку...

Україну чекає справжня посуха в липні: Синоптики назвали найнебезпечніші регіони

понеділок, 4 липень 2022, 8:56

Погода в Україні у липні буде дуже спекотною. Як прогнозують синоптики, очікується невелика кількість опадів і загроза посухи в ряді областей, передають Патріоти України. Синоптик Ігор Кибальчич повідомив, що згідно з розрахунками різних прогностичних ...