Дивна загибель бізнесмена в Києві: Фото записки, де він називає винних у своїй смерті

Зброю, з якої було зроблено постріл, Леонід Вульф придбав у свого знайомого, учасника антитерористичної операції.

Леонід Вульф. Фото: скріншот з відео.

На місці загибелі бізнесмена Леоніда Вульфа було виявлено передсмертну записку, в якій повідомляється про причини самогубства. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє "Dетектів-Info", передають Патріоти України.

У записці, написаній нібито рукою Вульфа, йдеться про те, що причиною смерті стало пограбування квартири бізнесмена і звинувачення в його інсценуванні. "Протягом останніх двох років я дуже хворів, гроші беріг на випадок смерті. Після пограбування мій стан різко погіршився, я потрапив до лікарні. Мене звинувачують, що я сам пограбував свою квартиру і видав красиве інсценування", - повідомляється в записці.

В кінці записки Вульф зазначає, що придбав зброю, з якої було зроблено постріл, у свого знайомого, учасника антитерористичної операції.


Хіти тижня. Коли вже час на пенсію: 91-річний Філарет зробив скандальну заяву щодо причини пандемії коронавірусу (відео)

понеділок, 30 березень 2020, 9:00

Патріарх вважає, що причина коронавірусу – це гріховність людей. "Я маю на увазі, перш за все, одностатеві шлюби. І це причина коронавірусу", – сказав патріарх. Він назвав гомосексуалізм злом, за яке "Бог спалив Содом і Гоморру". Також Філарет зазначив...

То був коронавірус? В Україні вперше зафіксували спалах дивної пневмонії у січні (відео)

понеділок, 30 березень 2020, 8:54

Офіційно першого хворого на коронавірус СОVID-19 в Україні виявили третього березня, але в інтернеті активно шириться інформація, що це могло статися ще на початку року, коли зокрема, лікарні в Тернопільській області були переповнені хворими на пнев...