Дивно, як для таких сусідів: Польський телеканал представив Україну на Євро-2020 під прапором РФ

Працівники польського телеканалу TVP Sport допустили дивну помилку, анонсуючи матчі 13 червня на чемпіонаті Європи з футболу. На це звернув увагу журналіст Костянтин Андріюк і опублікував кадр з телетрансляції на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

Редактори каналу оприлюднили анонс на неділю, не змінивши прапори країн збірних з попередніх матчів. Андріюк зазначив, що для України інцидент виявився найбільш образливим, оскільки нашу команду анонсували під прапором Росії.

TVP Sport – польський спортивний телеканал, який є першим комерційним і кодованим телеканалом в історії польського телебачення.

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...