Дивно, як для таких сусідів: Польський телеканал представив Україну на Євро-2020 під прапором РФ

Працівники польського телеканалу TVP Sport допустили дивну помилку, анонсуючи матчі 13 червня на чемпіонаті Європи з футболу. На це звернув увагу журналіст Костянтин Андріюк і опублікував кадр з телетрансляції на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

Редактори каналу оприлюднили анонс на неділю, не змінивши прапори країн збірних з попередніх матчів. Андріюк зазначив, що для України інцидент виявився найбільш образливим, оскільки нашу команду анонсували під прапором Росії.

TVP Sport – польський спортивний телеканал, який є першим комерційним і кодованим телеканалом в історії польського телебачення.

Поховали чиїсь ноги та щасливі: У РФ батьки відмовилися шукати сина-окупанта серед полонених, щоб отримати компенсацію

неділя, 14 серпень 2022, 17:00

В Ульянівській області РФ батьки відмовились шукати свого сина серед військовополонених, оскільки уже отримали компенсацію за ліквідацію окупанта. Дівчина ж окупанта побачила відео із загарбником, де він у полоні та намагається допомогти чоловіку, прот...

Відомий український актор, який отримав поранення на передовій, показав обличчя після операції (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 16:29

Український актор Мартін Філдман, справжнє ім'я якого Віктор Стороженко, показав, який має вигляд після операції. Нещодавно знаменитість, який пішов захищати Україну від російських загарбників, отримав серйозне поранення обличчя на Донеччині. В Instagr...