Диво руками людей: Українці за три дні допомогли купити будинок родині погорільців з Вінниччини - у страшній пожежі загинув хлопчик

Багатодітній родині погорільців з Вінницької області, де загинув маленький хлопчик, всією країною зібрали гроші на новий будинок. Тепер п'ятеро дітей, які дивом вижили в страшній пожежі, знову мають дах над головою і нові іграшки, передають Патріоти України.

Як відомо, їх будинок вигорів буквально за годину, а стеля впала. Врятувала сім'ю старша дочка, яка відчувши дим, розбудила батьків.

З палаючого будинку винесли всіх хлопців, крім семирічного Андрійка, якого ніяк і ніде не могли знайти. Мати під час його пошуків загорілася. У неї важкі опіки рук. Через кілька днів їй будуть робити операцію.

"Він сховався під ліжком, бідний. Думав, що врятується. А він не врятувався. Там він бідний помер, задушився димом", - розповіла бідна жінка. Люди підтримали сім'ю всім, чим могли-одягом, їжею, грошима на похорон маленького ангела і на покупку нового будинку.

До допомоги приєдналася вся Україна. Сума на нове житло була зібрана за три дні. "Надійшло понад 50 тисяч гривень. Будинок був знайдений в сусідньому селі. Доплатити обіцяли з бюджету об'єднаного суспільства. Волонтери обіцяли допомогти побутовою технікою", - додала староста села.

Українці у мережі масово скаржаться, що не можуть повторно в'їхати до Польщі: Що сталося

п’ятниця, 27 травень 2022, 6:22

Усе більше українських громадян, які знайшли прихисток в Польщі через цинічний напад РФ, вирішують повернутися до рідної країни, додому, передають Патріоти України. За добу 24 травня до України з Польщі повернулася 31 тисяча осіб. У Мережі тим часом ак...

Продюсерка Мозгова вразила новою зачіскою та патріотичним тату (фото)

четвер, 26 травень 2022, 20:26

Відома українська продюсерка Олена Мозгова вразила соціальні мережі кардинальною зміною іміджу. Зокрема, вона наважилася зробити собі патріотичне татуювання з тризубом та мечем на половину правої руки. Видозміни, після блокування сторінки у Facebook за...