Дивовижне видовище: В Австралії через сильний вітер водоспади потекли в зворотному напрямку (відео)

Вітер з Тасманового моря дме зі швидкістю до 70 кілометрів на годину у напрямку до стрімчаків, в результаті чого потік води з водоспадів не витримує напору.

У містечку Бундіна, на узбережжі австралійського штату Новий Південний Вельс, через сильний вітер два водоспади почали текти навпаки - знизу вгору. Про це повідомляє Daily Mail, передають Патріоти України.

Вітер з Тасманового моря дме зі швидкістю до 70 кілометрів на годину у напрямку до стрімчаків, в результаті чого потік води з водоспадів не витримує напору і змушений "текти" в зворотний бік. На відео видно, як вітер порушує природний потік води зі скелі і потік стрімко піднімається вгору та розбризкується в різні боки.

Окрім того, на узбережжі штату пройшли зливи, які викликали повені - місцевих жителів доводилось евакуйовувати.

Чотирьох моряків ще шукають: МЗС уточнило, скільки українців було на судні, яке затонуло поблизу турецького узбережжя

неділя, 17 січень 2021, 18:16

На затонулому біля берегів Туреччини судні Arvin загинули двоє моряків, ще шестеро були врятовані, повідомляють Патріоти України. Як повідомив у Twitter речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко, всього на борту було 10 українців та ...

З архіву ПУ. "ЗеКоманда на Закарпатті - це "сбор блатных и нищих", - Москаль

неділя, 17 січень 2021, 18:00

Геннадій Москаль зізнався, що саме тому йому зовсім не шкода посади голови ОДА Закарпаття. На думку політика, ЗеКоманда на Закарпатті це «сбор блатных и нищих», тому він не скаржиться на те, що новий президент не пропонував залишитися на посаді керівни...