Джавеліна більше не "свята": У Києві перемалювали скандальний мурал (фото)

На одному з багатоквартирних будинків Києва переробили настінний мурал "Свята Джавеліна", повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що працівники комунальних служб виконали доручення КМДА та замалювали німб на настінному муралі "Свята Джавеліна".

Арт-об’єкт вирішили переробити після того, як Рада Церков висловила обурення через те, що зображення метафорично відтворює образ Богородиці. Окрім цього, Синоди запевняли, що настінний мурал з німбом "Святої Джавеліни" ображає почуття вірян.

Арт-об’єкт відтворював символічну українську мадонну, яка тримала у руках американський ПЗРК "Джавелін", за допомогою якого військовослужбовці ЗСУ знищують російську бойову техніку на фронті.

"Свята Джавеліна" була створена поруч з іншим великим муралом на будинку на Антонова, 7, який раніше намалювали на честь льотчика Франка.


Карколомні схема з фальшивим обмінником дала збій: У Києві шукають шахраїв, чий квадрокоптер з валютою впав на сервісний центр МВС

понеділок, 27 червень 2022, 21:56

У Києві правоохоронці розшукують аферистів, які під виглядом обміну валюти викрали в чоловіка гроші.

Закликає вбивати українців та змушує дітей співати Z-пісні: Дитсадок у Кемерово став... рупором воєнної пропаганди

понеділок, 27 червень 2022, 20:44

Зазначається, що такі пости з'являються щодня. "Україна щодня втрачає до 1000 солдатів на полі бою. Дякую за це нашим відважним військовим!", "Російські військові виробили правильну тактику, яка приносить свої плоди!", "У Європі зростає кількість люде...