
На одному з багатоквартирних будинків Києва переробили настінний мурал "Свята Джавеліна", повідомляють Патріоти України.
Зазначається, що працівники комунальних служб виконали доручення КМДА та замалювали німб на настінному муралі "Свята Джавеліна".
Арт-об’єкт вирішили переробити після того, як Рада Церков висловила обурення через те, що зображення метафорично відтворює образ Богородиці. Окрім цього, Синоди запевняли, що настінний мурал з німбом "Святої Джавеліни" ображає почуття вірян.
Арт-об’єкт відтворював символічну українську мадонну, яка тримала у руках американський ПЗРК "Джавелін", за допомогою якого військовослужбовці ЗСУ знищують російську бойову техніку на фронті.
"Свята Джавеліна" була створена поруч з іншим великим муралом на будинку на Антонова, 7, який раніше намалювали на честь льотчика Франка.

В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...