Ефект доміно: У Кличка готуються підняти вартість проїзду у міському транспорті в 2,5 рази, - ЗМІ

У Києві підвищать ціни на проїзд у метро та іншому громадському транспорті, і в КМДА заявили про підготовку до дискусій з комунальними підприємствами щодо нових тарифів. При цьому вже є деякі пропозиції про вартість проїзних квитків. Про це 20 жовтня передає "Новини.LIVE", зазначають Патріоти України.

Представники виконавчої влади столиці пропонують підвищити ціни на громадський транспорт з 8 гривень відразу на 16-20 гривень, зазначає видання з посиланням на джерело, близьке до керівництва КМДА.

Разом з тим радники мера Києва вважають таке різке подорожчання відразу вдвічі та навіть вище - нерозумним, а найбільш прийнятним тарифом вказують вартість поїздки в розмірі 12 гривень.

Крім того, підвищення ціни в умовах кризи можуть розтягнути за часом, і піднімати тарифи поступово - раз на кілька місяців.

У транспортній комісії Київради зізнаються, що не готові підтримати рішення про подорожчання, озвучене раніше сьогодні заступником голови КМДА Миколою Поворозником, поки не побачать всі розрахунки.

Так, чиновник аргументував необхідність підвищити ціни на проїзд у громадському транспорті столиці наміром "зберегти стабільну роботу комунальних підприємств-перевізників", щоб не загнати їх "у боргові ями", що згодом паралізує роботу транспортних підприємств.

У комісії ж звернули увагу, що в усіх країнах світу громадський транспорт є дотаційним.

"Це соціальна послуга. На ньому не заробляють", - кажуть у комісії.


Будні "високодуховних": У Москві чоловік в рясі та з іконою прибрав “конкурентку” ударом ноги (відео)

п’ятниця, 24 березень 2023, 21:14

У Москві поблизу станції метро з красномовною назвою “Марксистська” розігралася драматична сцена, яка ілюструє “класову боротьбу” між прохачем милостині та вуличною продавчинею квітів. Кремезний чоловік у рясі, який міцно тримав на грудях іконку, брута...

"Продажне г*вно": MamaRika пригадала, як зрадниця Повалій "зливала" українських артистів на шоу у РФ

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:43

Тоді українські артисти навіть підходили до Повалій та її чоловіка, продюсера Ігоря Ліхути, та намагалися з'ясувати, чому вони "валять" українців, але чіткої відповіді так і не отримали. . Зазначимо, що Повалій з 2014 року обрала сторону росії та прод...