Ефект доміно: У Кличка готуються підняти вартість проїзду у міському транспорті в 2,5 рази, - ЗМІ

У Києві підвищать ціни на проїзд у метро та іншому громадському транспорті, і в КМДА заявили про підготовку до дискусій з комунальними підприємствами щодо нових тарифів. При цьому вже є деякі пропозиції про вартість проїзних квитків. Про це 20 жовтня передає "Новини.LIVE", зазначають Патріоти України.

Представники виконавчої влади столиці пропонують підвищити ціни на громадський транспорт з 8 гривень відразу на 16-20 гривень, зазначає видання з посиланням на джерело, близьке до керівництва КМДА.

Разом з тим радники мера Києва вважають таке різке подорожчання відразу вдвічі та навіть вище - нерозумним, а найбільш прийнятним тарифом вказують вартість поїздки в розмірі 12 гривень.

Крім того, підвищення ціни в умовах кризи можуть розтягнути за часом, і піднімати тарифи поступово - раз на кілька місяців.

У транспортній комісії Київради зізнаються, що не готові підтримати рішення про подорожчання, озвучене раніше сьогодні заступником голови КМДА Миколою Поворозником, поки не побачать всі розрахунки.

Так, чиновник аргументував необхідність підвищити ціни на проїзд у громадському транспорті столиці наміром "зберегти стабільну роботу комунальних підприємств-перевізників", щоб не загнати їх "у боргові ями", що згодом паралізує роботу транспортних підприємств.

У комісії ж звернули увагу, що в усіх країнах світу громадський транспорт є дотаційним.

"Це соціальна послуга. На ньому не заробляють", - кажуть у комісії.


Нова небезпека для світу? Вчені відродили стародавні "віруси-зомбі", що століттям були заморожені під кригою озер Сибіру

понеділок, 28 листопад 2022, 19:55

Команда медичних працівників з Університету Екс-Марселя (Франція) виявила стародавні "пандоравіруси" (Pandoravirus yedoma) у вічній мерзлоті, що тане, в Сибіру в Росії. Про це написали у Science Alert reported, а також низка ЗМІ, передають Патріоти Укр...

На Харківщині росіяни вбили дитячого письменника Володимира Вакуленка - тіло знайшли у братській могилі

понеділок, 28 листопад 2022, 19:22

У Харківській області під час окупації росіяни вбили дитячого письменника Володимира Вакуленка. Його тіло знайшли у братській могилі, передають Патріоти України. Тіло письменника знайшли у братській могилі після деокупації Ізюма. Спочатку правоохоронці...