Ефект доміно: У Кличка готуються підняти вартість проїзду у міському транспорті в 2,5 рази, - ЗМІ

У Києві підвищать ціни на проїзд у метро та іншому громадському транспорті, і в КМДА заявили про підготовку до дискусій з комунальними підприємствами щодо нових тарифів. При цьому вже є деякі пропозиції про вартість проїзних квитків. Про це 20 жовтня передає "Новини.LIVE", зазначають Патріоти України.

Представники виконавчої влади столиці пропонують підвищити ціни на громадський транспорт з 8 гривень відразу на 16-20 гривень, зазначає видання з посиланням на джерело, близьке до керівництва КМДА.

Разом з тим радники мера Києва вважають таке різке подорожчання відразу вдвічі та навіть вище - нерозумним, а найбільш прийнятним тарифом вказують вартість поїздки в розмірі 12 гривень.

Крім того, підвищення ціни в умовах кризи можуть розтягнути за часом, і піднімати тарифи поступово - раз на кілька місяців.

У транспортній комісії Київради зізнаються, що не готові підтримати рішення про подорожчання, озвучене раніше сьогодні заступником голови КМДА Миколою Поворозником, поки не побачать всі розрахунки.

Так, чиновник аргументував необхідність підвищити ціни на проїзд у громадському транспорті столиці наміром "зберегти стабільну роботу комунальних підприємств-перевізників", щоб не загнати їх "у боргові ями", що згодом паралізує роботу транспортних підприємств.

У комісії ж звернули увагу, що в усіх країнах світу громадський транспорт є дотаційним.

"Це соціальна послуга. На ньому не заробляють", - кажуть у комісії.


Зорепад Гемініди: В Україні незабаром можна буде спостерігати непересічне небесне явище

неділя, 5 грудень 2021, 7:10

14 грудня 2021 року відбудеться пік метеорного потоку Гемініди, українці зможуть побачити зорепад зі 100 метеорів за годину, зазначають Патріоти України. . “Зорепад Персеїди”: в небі над Саксонією зафіксували вражаюче астрономічне явищеПро це повідом...

Офшорна схема братів Суркісів: В Англії розкрили махінації із зарплатами в київському "Динамо"

неділя, 5 грудень 2021, 6:50

В Англії розкрили офшорні махінації із зарплатами в київському “Динамо”. Про це йдеться в листопадовому номері одного з найвпливовіших футбольних журналів у світі, британського World Soccer, повідомляють Патріоти України з посиланням на komandaonline. ...