Ефектне знищення за лічені секунди: В Індії підірвали два 100-метрові хмарочоси, збудовані нелегально (відео)

В Індії в неділю знесли два висотні будинки після того, як Верховний суд оголосив їх незаконними за порушення будівельних норм. Британська газета The Guardian пише, що це були найвищі споруди, коли-небудь знесені у країні, передають Патріоти України.

Натовпи, які спостерігали за обвалом з дахів сусідніх висотних будинків, бурхливо відреагували оплесками, коли вежі висотою 103 метри впали під час контрольованого знесення.

Минулого року Верховний суд ухвалив постанову про знесення хмарочосів у районі Нойда після тривалого судового розгляду. Суд встановив, що споруди порушують численні будівельні норми та стандарти пожежної безпеки.

За сім годин до запланованого знесення будівель з району виїхали понад 1500 сімей. Багатоповерхові будинки заввишки майже 100 метрів звалилися за кілька секунд внаслідок вибуху. 32-поверхова та 29-поверхова вежі, які будувалися приватним будівельником у місті Нойда на околиці Нью-Делі, ще не були заселені.

За інформацією місцевих ЗМІ, для знесення використали понад 3,7 тис. кг вибухівки. Вони зазначили, що вибухівку розмістили стратегічно, щоб мінімально завдати шкоди місцевості. Як видно на відео, хмарочоси були знесені менш ніж за 10 секунд.

У росіян відберуть долари та євро: ЗМІ розповіли про рішення щодо примусової конвертації валюти за грабіжницьким курсом

неділя, 23 червень 2024, 10:28

Московська біржа, проти якої запровадила санкції США, не зможе повернути росіянам валюту. Євро та долари на рахунках у Національному кліринговому центрі примусово конвертують у російські рублі, передають Патріоти України з посиланням на видання The Mos...

Корабель Boeing Starliner дає збій: Астронавти NASA застрягли на орбіті. Що відбувається на МКС

неділя, 23 червень 2024, 10:22

Повернення космічного корабля на Землю Boeing Starliner у рамках першої пілотованої місії знову перенесли через технічні проблеми. Космічний корабель Starliner компанії Boeing залишиться зістикованим із Міжнародною космічною станцією (МКС) щонайменше д...