Ефектне знищення за лічені секунди: В Індії підірвали два 100-метрові хмарочоси, збудовані нелегально (відео)

В Індії в неділю знесли два висотні будинки після того, як Верховний суд оголосив їх незаконними за порушення будівельних норм. Британська газета The Guardian пише, що це були найвищі споруди, коли-небудь знесені у країні, передають Патріоти України.

Натовпи, які спостерігали за обвалом з дахів сусідніх висотних будинків, бурхливо відреагували оплесками, коли вежі висотою 103 метри впали під час контрольованого знесення.

Минулого року Верховний суд ухвалив постанову про знесення хмарочосів у районі Нойда після тривалого судового розгляду. Суд встановив, що споруди порушують численні будівельні норми та стандарти пожежної безпеки.

За сім годин до запланованого знесення будівель з району виїхали понад 1500 сімей. Багатоповерхові будинки заввишки майже 100 метрів звалилися за кілька секунд внаслідок вибуху. 32-поверхова та 29-поверхова вежі, які будувалися приватним будівельником у місті Нойда на околиці Нью-Делі, ще не були заселені.

За інформацією місцевих ЗМІ, для знесення використали понад 3,7 тис. кг вибухівки. Вони зазначили, що вибухівку розмістили стратегічно, щоб мінімально завдати шкоди місцевості. Як видно на відео, хмарочоси були знесені менш ніж за 10 секунд.

"Патріотизму" вистачило тільки на пів року: Український співак спробував повернутися у Москву, але щось пішло не так

неділя, 29 січень 2023, 14:15

"Концерт Міші Марвіна скасовано. Він мав виступати 25 березня", – повідомив інсайдер журналістам. Відомо, що уряд республіки звернувся до регіональних громадських організацій з проханням скасувати виступ. Зазначимо, Марвін також є рідним братом відомої...

Поліція підозрює колишнього хлопця: В Італії вбили 23-річну українку (фото)

неділя, 29 січень 2023, 13:27

Зазначається, що вбивство українки могло трапитися у квартирі, в якій вона жила разом із хлопцем на ім’я Дмитро Стратан. У поліції вважають, що молдаванин "зарізав Яну та заховав її тіло". Нині його тримають під вартою у в'язниці округу Мантуї, однак ч...