
В Україні, як і в усьому світі, шукають можливість зменшити кількість відходів. Зокрема, в нашій державі запланували зробити особливу ТЕЦ.
Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури планує будівництво теплоелектроцентралей (ТЕЦ), які працюватимуть на RDF-паливі (вторинному паливі, виготовленому зі сміття). Про це пише 24 Канал із посиланням на очільника агентства Сергія Сухомлина, передають Патріоти України.
Агентство вже розпочало відбір громад для реалізації ініціативи. Дві громади перебувають на фінальній стадії підготовки та працюють над створенням сміттєпереробних заводів. У таких громадах відходи, які неможливо переробити, будуть використовуватися для виробництва тепла через нові ТЕЦ. Це дозволить ефективно використовувати ресурси та забезпечити місцеві потреби в теплопостачанні.
Сергій Сухомлин провів зустріч із послом Фінляндії в Україні та фінськими експертами у сфері торгівлі й відновлення інфраструктури. Фінські партнери підтримали цю екологічну та інноваційну ініціативу, висловивши готовність сприяти її реалізації.
Проєкт будівництва ТЕЦ на RDF-паливі є важливим кроком до екологічної та енергетичної стійкості українських громад. Співпраця з міжнародними партнерами, зокрема з Фінляндією, підвищує шанси на успішну реалізацію ініціативи.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...