"Еготамнет": На Донбасі "засікли" чергового військового РФ (фото)

Чоловік проходив службу в одному з підрозділів ГРУ ГШ РФ.

Фото: ЗМІВолонтери проекту "Стоп Терор" знайшли докази присутності на Донбасі військовослужбовця спецназу Генерального розвідувального управління Генштабу Росії Руслана Сахіпова. Як йдеться на сайті проекту, Сахіпов проходив службу в одному з підрозділів ГРУ ГШ РФ, про що свідчать фотоматеріали, опубліковані його батьком, повідомляють Патріоти України.

"При цьому Сахіпов Руслан навчався в Рязанському Військовому Інституті ВДВ. І мав звання молодшого сержанта ЗС РФ", - сказано в публікації.

Відзначається, що у нього був також ряд нагород, які видаються окупаційною владою "ЛНР": Орден Мужності, медаль "За відвагу", медаль "За Віру і Волю".

"Ці ордена і медалі були вручені Сахіпову і урядом РФ, і представниками окупаційної влади РФ на території Луганської області. Ці нагороди підтверджують його участь у військових діях в складі ЗС РФ (як діючого військовослужбовця)", - пишуть волонтери.

Підтвердженням факту служби в ЗС РФ є замітка про загибель молодшого сержанта Сахіпова, чию пам'ять вшанували Співробітники управління з конвоювання РФ.

За інформацією ЗМІ, Сахіпов загинув в Сирії при виконанні військового обов'язку. "Крім того, що Сахіпов Руслан знаходився в Сирії, як військовослужбовець РФ він побував і на території України, в Луганській області. Теж виконуючи чергове спеціальне завдання, за що і був нагороджений медаллю "За Віру і Волю". І на підтвердження перебування Сахіпова в рядах іррегулярних підрозділів РФ, ми наводимо фотоматеріали, на яких без зусиль можна впізнати останнього", - пишуть волонтери.


Фаріон добалакається: Ольга Сумська жорстко відреагувала на слова професора про загиблих маріупольців

четвер, 23 березень 2023, 15:55

Українська мовознавиця Ірина Фаріон знову прославилася на всю країну. Те, що трапилося в Маріуполі, професор назвала кармою маріупольців, які по дорозі розум розгубили. На такі слова вже не можна було не відреагувати. Різко на адресу львів'янки вислови...

У Раді пропонують скасувати пожиттєві пільги для військових: Чим замінять

четвер, 23 березень 2023, 15:44

У Верховній Раді замість пожиттєвих пільг військовослужбовцям пропонують встановити стипендії, які вони отримуватимуть протягом двох-трьох років після демобілізації. Про це повідомила очільниця комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів...