Екологи б'ють на сполох: На Хмельниччині фабрика викидає отруту в річку (відео)

У травні 2019 року басейн Хомори був визнаний зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Вночі 18 січня в Хмельницькій області картонно-паперову фабрику запідозрили в скиданні стічних води в річку Хомора. У зв'язку з цим інспектори державної екологічної інспекції України терміново виїхали на місце інциденту. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат Єгор Фірсов, передають Патріоти України.

"Зараз тривають інструментально-лабораторні дослідження відібраних проб. За результатами вимірювань показник розчиненого кисню коливався в межах від 6,0 мг/ дм3 до 9,1 мг / дм3, що знаходиться в межах норми. В той же час, за візуальними спостереженнями, рівень води в річці залишається незадовільним", – зазначили на сторінці ДЕІ в Хмельницькій області в Facebook.

На даний момент інспекція продовжує кризовий моніторинг річки. У травні 2019 року басейн Хомори був визнаний зоною надзвичайної екологічної ситуації. "Хомора є джерелом питного водопостачання для мешканців Полонського району, а водопостачання міста Новоград-Волинського Житомирської області здійснюється з річки Случ. Так само в річках регулярно гине риба та інші живі організми. У квітні минулого року ДЕІ Поліського округу були розраховані збитки внаслідок загибелі риби на суму понад 21 млн.грн", – розповів Фірсов.

За словами нардепа, фабрика не вперше скидає в річку речовини, які буквально труять жителів Хмельницької та Житомирської областей. Екологи зверталися до суду з вимогою призупинити роботу підприємства і навіть виграли справу, однак апеляційний суд скасував це рішення. "Зробило керівництво фабрики якісь висновки? Однозначно ні!", – заявив Фірсов.

З архіву ПУ. "СССР стоило развалить только за то, что в нем женщина после 35-40 лет забывала о том, что она женщина", - Мирович про моду в "совку" (фото)

середа, 2 грудень 2020, 12:00

"Так, друзья, сегодня будет пост об одном знаменательном и очень интересном событии, которое произошло в 1959 году, во времена так называемой "хрущевской оттепели", - пише у своєму блозі Максим Мирович, передають Патріоти України 9 листопада 2019 року,...

Хіти тижня. Їй було всього 45 років: Померла відома російська актриса

середа, 2 грудень 2020, 11:00

Світлана Обидина зіграла в таких відомих серіалах і фільмах, як "Вулиці розбитих ліхтарів-1", "Острів", "Мажор-3", "Довлатов", "Дуелянт", "Петербург. Тільки по любові" та інші. Померла відома російська актриса Світлана Обідіна. Їй було всього 45 років....