Екотероризм у дії: Окупанти мінують найбільший завод Криму, відомий небезпечними викидами

Російські окупанти мінують територію заводу "Кримський титан" біля захопленого Армянська, викиди хімікатів на якому п'ять років тому вже провокували екологічну катастрофу, повідомляє "АТЕШ", передають Патріоти України.

Припускають, що росіяни готуються до чергової провокації з метою звинуватити Збройні сили України в "екологічному тероризмі".

"Мабуть рашисти вважають, що українські сили незабаром будуть на адмінкордоні з Кримом", – пише "АТЕШ".

Нагадаємо, на початку року росіяни розмістили підрозділи радіаційного, хімічного та біологічного захисту на території заводу. Центр національного опору інформував. що на "Кримському титані" крім живої сили зосереджено також військову техніку окупантів.

Масштабний перерахунок пенсій за новими правилами: Наскільки реально зростуть виплати наступного року

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:50

В Україні в 2024-му проведуть перерахунок пенсій за новими правилами, використовуючи бальну систему. В той же час відсутність деяких даних визиває сумнів, наскільки реальним буде підвищення, передають Патріоти України. Видання відзначає, що востаннє ма...

Недорогі та економні: Названо найкращі міські авто в Україні

понеділок, 2 жовтень 2023, 7:44

Популярний ресурс для автомобілістів avtosota.com назвав найкращі авто для їзди в містах України, передають Патріоти України. Hyundai i10Цей компактний автомобіль, ціна якого в Україні становить близько 12 тисяч доларів, вражає своїм 1-літровим двигуно...