Екс-ватажок "ДНР" зізнався, від кого хотів "звільнити" Україну: Мережа в люті (відео)

Колишній "міністр оборони "ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркин) заявив, що основною метою війни на Донбасі було "звільнення України від української нації". Відповідне відео опублікував користувач під ніком Дуже Невгамовний у Twitter, повідомляють Патріоти України.

"У моєму ідеалі - ми повинні були створити Новоросію. Мова повинна йти про повернення всієї України, може за винятком західної, до складу російської держави. Новоросія була б першим етапом звільнення України від ось цієї, так званої, української нації", - заявив Гіркин.

Під постом з'явилися саркастичні коментарі користувачів. ""Звільнення України від української нації" - це вже навіть не фашизм. Це нацизм в чистому вигляді", "Нє, рєбя! Навіть Гітлер був набагато скромніше і порядніше!!", "Б...ь, черговий кретин. Геволюціонер багажниковий. Затих. Чує, що його скоро розміняють. Чому в моїй батьківщині така концентрація дебілів криворуких?" - в такому дусі пишуть коментатори.

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...