Екс-ватажок "ДНР" зізнався, від кого хотів "звільнити" Україну: Мережа в люті (відео)

Колишній "міністр оборони "ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркин) заявив, що основною метою війни на Донбасі було "звільнення України від української нації". Відповідне відео опублікував користувач під ніком Дуже Невгамовний у Twitter, повідомляють Патріоти України.

"У моєму ідеалі - ми повинні були створити Новоросію. Мова повинна йти про повернення всієї України, може за винятком західної, до складу російської держави. Новоросія була б першим етапом звільнення України від ось цієї, так званої, української нації", - заявив Гіркин.

Під постом з'явилися саркастичні коментарі користувачів. ""Звільнення України від української нації" - це вже навіть не фашизм. Це нацизм в чистому вигляді", "Нє, рєбя! Навіть Гітлер був набагато скромніше і порядніше!!", "Б...ь, черговий кретин. Геволюціонер багажниковий. Затих. Чує, що його скоро розміняють. Чому в моїй батьківщині така концентрація дебілів криворуких?" - в такому дусі пишуть коментатори.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Згадали малярію і чуму: Вчені спрогнозували, коли може закінчитися пандемія COVID-19 у світі

субота, 31 жовтень 2020, 2:00

Патогени вірусів, які вражали мільйони людей протягом історії, досі з нами. Викорінити їх повністю неможливо. Таких висновків дійшли науковці з Південної Кароліни у США, передають Патріоти України. Єдине захворювання, з яким фахівцям вдалося покінчити,...