
Колишній "міністр оборони "ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркин) заявив, що основною метою війни на Донбасі було "звільнення України від української нації". Відповідне відео опублікував користувач під ніком Дуже Невгамовний у Twitter, повідомляють Патріоти України.
"У моєму ідеалі - ми повинні були створити Новоросію. Мова повинна йти про повернення всієї України, може за винятком західної, до складу російської держави. Новоросія була б першим етапом звільнення України від ось цієї, так званої, української нації", - заявив Гіркин.
Під постом з'явилися саркастичні коментарі користувачів. ""Звільнення України від української нації" - це вже навіть не фашизм. Це нацизм в чистому вигляді", "Нє, рєбя! Навіть Гітлер був набагато скромніше і порядніше!!", "Б...ь, черговий кретин. Геволюціонер багажниковий. Затих. Чує, що його скоро розміняють. Чому в моїй батьківщині така концентрація дебілів криворуких?" - в такому дусі пишуть коментатори.







В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...