Експерт розгромив ідею фарбування пального для ЗСУ: Що не так

Фарбування пального для потреб ЗСУ не розв'яже проблему його розкрадання, також це жодним чином не вирішить проблему якості пального.Таку думку висловив директор Консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн на своїй сторінці у Facebook, зазначивши при цьому, що проблема якості існує як для дизелю, так і для бензину, передають Патріоти України.

"Проблема закупівель пального для армії складається з чотирьох аспектів: надійності постачань, ціни, крадіжок і якості. Насправді останніх два – це, як правило, один. Вкрали якісне, долили неякісного", – пояснює експерт.

Експерт переконаний, що втрата якості відбувається на етапі постачання зі складу до споживача, оскільки на етапі приймання пального на складі існує досить ефективний контроль якості.

На думку експерта, забарвлення пального не розв'яже проблему якості, оскільки незрозуміло, яким саме за насиченням має бути колір і як проводити оцінку його відповідності.

Куюн нагадав про ідею впровадження молекулярних маркерів, які вводяться постачальником у встановленій концентрації й потім за допомогою аналізатора на будь-якому етапі можна швидко її перевірити.

"Умови мають бути максимально чітко прописані: ти маєш поставити 1000 т дизпального до 20 квітня 2024 року по ціні – світове котирування за 1-19 квітня плюс така-то поправка. Розмір поправки – предмет торгів на тендері. Все", наголосив експерт, зазначивши, що "поки проблему лише забарвили".

Неймовірний гол: Гравець збірної України врятував команду від поразки у Франції

субота, 2 березень 2024, 22:55

Півзахисник Бордо Данило Ігнатенко відзначився голом у матчі проти Родеза в рамках другого дивізіону чемпіонату Франції, передають Патріоти України. Бордо першим відкрив рахунок, проте до кінця першого тайму Родез двічі забив і вийшов уперед. Гості дов...

Уламок був на стінці аорти: В Україні лікарі провели надскладну операцію, врятувавши воїнові життя

субота, 2 березень 2024, 21:28

Українські лікарі виконали надскладну операцію та врятувати життя воїнові. Хірургам вдалося дістати уламок з задньої стінки аорти пацієнта. Про це повідомив лікар-хірург швидкої та невідкладної допомоги Олександрівської лікарні, асистент кафедри хірург...