Справа не тільки у фігурі: Експерти з'ясували, чому деякі чоловіки люблять жінок з пишними формами

Фахівці назвали ряд причин любові чоловіків до дівчат з пишними формами. Як пише турецька газета Milliyet, це пов'язано з низкою їх якостей, а не тільки з фігурою, передають Патріоти України.

В першу чергу, інтерес чоловіків до повних дівчат пов'язаний з їжею – одним з найбільших задоволень у житті.

"Це одне з кращих занять для закоханих на побаченні чи подружжя, яке живе в шлюбі. Тому, навіть якщо в пріоритеті збереження здоров'я, то дієти слід дотримуватися час від часу, але вона не обов'язково має ставати метою життя", – відзначили експерти.

Другою причиною того, що чоловіки віддають перевагу таким жінкам, фахівці назвали обійми. За визнанням багатьох молодих людей, їх більш приємно обіймати.

По-третє, чоловіки роблять вибір на користь власниць пишних форм, тому що їм ніколи не буває з ними нудно завдяки їх оптимізму, грайливому і доброму характеру та балакучості. Крім того, пишнотілі жінки здаються чоловікам здоровими.

Також молоді люди виділили дві ключові риси, якими володіють такі дівчата: вони більш впевнені в собі і люблять себе такими, якими вони є, а також здатні справлятися з труднощами.

Остання риса повних дівчат, яка приваблює чоловіків, – їхня ласка і здатність піклуватися про інших. При цьому такі жінки люблять проводити більше часу зі своїми обранцями.

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...