
У тимчасово окупованій Ялті після злив і затоплення міста знеструмлено 80 трансформаторних підстанцій та дві лінії електропередачі 6-10 кВ, тисячі ялтинців залишилися без електропостачання. Про це повідомила прес-служба підприємства «Крименерго», передають Патріоти України.

Також через затоплення Ялти окупанти оголосили про відключення водопостачання в гетто. Раніше повідомлялося, що у зв'язку з рясними опадами в районі селища Оползневе на Південнобережному шосе сталося сходження грязьової селі. Нагадаємо, в ніч на 18 червня затопило Велику Ялту, в місті затоплені пішохідні переходи. Влада призупинила роботу громадського транспорту.

Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...