Екстренер збірної України запідозрив дружину Маліновського в стражданнях свого підопічного

Колишній тренер Динамо і збірної України Йожеф Сабо проти втручань дружин футболістів у робочий процес, повідомляють Патріоти України.

В інтерв'ю Sport-Express фахівець заявив, що є ймовірність того, що у Руслана Маліновського були негаразди в Аталанті через те, що його дружина Роксана часто висловлювалась про футбол у пресі й соцмережах.

— Чи не може причиною конфлікту з Гасперіні бути дружина Маліновського Роксана, яка дуже часто висловлюється в соцмережах і пресі про футбол? Одного разу вона навіть поскаржилась на ранню заміну Руслана.

«Я вважаю, що дружинам футболістів взагалі нічого туди вклинюватися. Багато дружин починають розповідати тренерам і гравцям, як потрібно грати. Це неправильно! Роксана? Можливо, тому Маліновський і страждає, раз нікуди не підходить. Я ж не знаю, який у нього характер», — сказав Сабо.

Троє танцюристів зі Львівської опери не повернулося в Україну з гастролей (фото)

четвер, 29 лютий 2024, 21:20

Троє танцюристів Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької вирішили залишитись за кордоном і не повернулись з гастрольного туру. Імена танцюристів, які брали участь у постановці балету "Дон Кіхот", зникли ...

"Треба спалити будинок": Жінці порадили тікати після моторошної знахідки під час прання (фото)

четвер, 29 лютий 2024, 21:05

Жінку з Австралії закликали "покинути свій будинок і спалити його" після того, як вона розповіла про моторошну знахідку, яку вона виявила на лампочці у своїй пральні. Про це пише The Mirror, передають Патріоти України. Вона поділилася фотографіями дивн...