Екстрім-відпочинок на "єдиному курорті "ДНР": Донеччани розповіли про регулярні облави та перевірки вночі

Жителі тимчасово непідконтрольних українському уряду територій Донецької області розповіли, чому не хочуть їхати на відпочинок в єдиний «курорт» ОРДО - селище Сєдове. За їх словами, відпочивати там небезпечно, передають Патріоти України.
Донеччани зазначають, що потрапити в Сєдове можуть тільки ті, хто заздалегідь забронював місця (навіть якщо люди хочуть відпочити в приватному секторі: «Хозяин дает заявку на ваш въезд в Седово. Только после разрешения вас пустят проехать через местный БП».

Таким чином члени незаконних збройних формувань, які контролюють селище, знають, хто саме там відпочиває. Однак періодично вони влаштовують додаткові "перевірки". «Рассказали одну неприятную мелочь. Периодически ночью „военные“ делают облавы. Проверяют отдыхающих и хозяев. Эдакий экстрим-отдых», — скаржаться донеччани.

Як відзначають у соцмережах, зараз спокійніше відпочити в російських приморських містах. «Поезжайте в Таганрог и/или около. Спокойнее и НЕ дороже», - радять місцеві.

Не дивуйтеся! Вчені розвіяли міфи про шкідливість масла та сиру

вівторок, 23 червень 2026, 12:40

Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...

Штраф чи в'язниця? Ось що загрожує за ігнорування повістки в Україні

вівторок, 23 червень 2026, 12:28

В Україні під час воєнного стану посилюється відповідальність за ігнорування повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Громадян можуть викликати як шляхом особистого вручення документа, так і через поштове відправлення,...