Екстрім-відпочинок на "єдиному курорті "ДНР": Донеччани розповіли про регулярні облави та перевірки вночі

Жителі тимчасово непідконтрольних українському уряду територій Донецької області розповіли, чому не хочуть їхати на відпочинок в єдиний «курорт» ОРДО - селище Сєдове. За їх словами, відпочивати там небезпечно, передають Патріоти України.
Донеччани зазначають, що потрапити в Сєдове можуть тільки ті, хто заздалегідь забронював місця (навіть якщо люди хочуть відпочити в приватному секторі: «Хозяин дает заявку на ваш въезд в Седово. Только после разрешения вас пустят проехать через местный БП».

Таким чином члени незаконних збройних формувань, які контролюють селище, знають, хто саме там відпочиває. Однак періодично вони влаштовують додаткові "перевірки". «Рассказали одну неприятную мелочь. Периодически ночью „военные“ делают облавы. Проверяют отдыхающих и хозяев. Эдакий экстрим-отдых», — скаржаться донеччани.

Як відзначають у соцмережах, зараз спокійніше відпочити в російських приморських містах. «Поезжайте в Таганрог и/или около. Спокойнее и НЕ дороже», - радять місцеві.

Не солодощі й не фастфуд: Експерти назвали найкалорійніший продукт на планеті

вівторок, 23 червень 2026, 23:12

Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...

Варто знати! У ТЦК сказали, хто обов'язково має пройти ВЛК

вівторок, 23 червень 2026, 22:58

В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...