Екстрім-відпочинок на "єдиному курорті "ДНР": Донеччани розповіли про регулярні облави та перевірки вночі

Жителі тимчасово непідконтрольних українському уряду територій Донецької області розповіли, чому не хочуть їхати на відпочинок в єдиний «курорт» ОРДО - селище Сєдове. За їх словами, відпочивати там небезпечно, передають Патріоти України.
Донеччани зазначають, що потрапити в Сєдове можуть тільки ті, хто заздалегідь забронював місця (навіть якщо люди хочуть відпочити в приватному секторі: «Хозяин дает заявку на ваш въезд в Седово. Только после разрешения вас пустят проехать через местный БП».

Таким чином члени незаконних збройних формувань, які контролюють селище, знають, хто саме там відпочиває. Однак періодично вони влаштовують додаткові "перевірки". «Рассказали одну неприятную мелочь. Периодически ночью „военные“ делают облавы. Проверяют отдыхающих и хозяев. Эдакий экстрим-отдых», — скаржаться донеччани.

Як відзначають у соцмережах, зараз спокійніше відпочити в російських приморських містах. «Поезжайте в Таганрог и/или около. Спокойнее и НЕ дороже», - радять місцеві.

Безпека нового рівня. Китайці розробили повністю керамічний акумулятор

неділя, 28 червень 2026, 20:47

Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...

"Приват" подав позов проти клієнтки, у якої вкрали гроші шахраї: Фінал був несподіваним

неділя, 28 червень 2026, 19:27

Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...