Екстрім-відпочинок на "єдиному курорті "ДНР": Донеччани розповіли про регулярні облави та перевірки вночі

Жителі тимчасово непідконтрольних українському уряду територій Донецької області розповіли, чому не хочуть їхати на відпочинок в єдиний «курорт» ОРДО - селище Сєдове. За їх словами, відпочивати там небезпечно, передають Патріоти України.
Донеччани зазначають, що потрапити в Сєдове можуть тільки ті, хто заздалегідь забронював місця (навіть якщо люди хочуть відпочити в приватному секторі: «Хозяин дает заявку на ваш въезд в Седово. Только после разрешения вас пустят проехать через местный БП».

Таким чином члени незаконних збройних формувань, які контролюють селище, знають, хто саме там відпочиває. Однак періодично вони влаштовують додаткові "перевірки". «Рассказали одну неприятную мелочь. Периодически ночью „военные“ делают облавы. Проверяют отдыхающих и хозяев. Эдакий экстрим-отдых», — скаржаться донеччани.

Як відзначають у соцмережах, зараз спокійніше відпочити в російських приморських містах. «Поезжайте в Таганрог и/или около. Спокойнее и НЕ дороже», - радять місцеві.

Українцям пояснили ситуацію з газом: Чи можливе підвищення тарифів найближчим часом

вівторок, 23 червень 2026, 19:24

Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...

Смертельна спека: У Великому каньйоні загинули троє туристів, температура сягає 43°C

вівторок, 23 червень 2026, 19:10

У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...