Екстрім-відпочинок на "єдиному курорті "ДНР": Донеччани розповіли про регулярні облави та перевірки вночі

Жителі тимчасово непідконтрольних українському уряду територій Донецької області розповіли, чому не хочуть їхати на відпочинок в єдиний «курорт» ОРДО - селище Сєдове. За їх словами, відпочивати там небезпечно, передають Патріоти України.
Донеччани зазначають, що потрапити в Сєдове можуть тільки ті, хто заздалегідь забронював місця (навіть якщо люди хочуть відпочити в приватному секторі: «Хозяин дает заявку на ваш въезд в Седово. Только после разрешения вас пустят проехать через местный БП».

Таким чином члени незаконних збройних формувань, які контролюють селище, знають, хто саме там відпочиває. Однак періодично вони влаштовують додаткові "перевірки". «Рассказали одну неприятную мелочь. Периодически ночью „военные“ делают облавы. Проверяют отдыхающих и хозяев. Эдакий экстрим-отдых», — скаржаться донеччани.

Як відзначають у соцмережах, зараз спокійніше відпочити в російських приморських містах. «Поезжайте в Таганрог и/или около. Спокойнее и НЕ дороже», - радять місцеві.

Подарунок Італії: У Києві з'явилась гігантська інсталяція людської ДНК

неділя, 25 липень 2021, 12:20

У центрі Києва з'явилася скульптура італійського архітектора Паоло Коія у формі ДНК. Це подарунок столиці від посольства Італії, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Департаменту культури КМДА. . "Вона (скульптура. - ред.) виконана...

Наша Антарктика: Тюлені-крабоїди радо позували на камеру українським полярникам (відео)

неділя, 25 липень 2021, 11:08

Біля станції "Академік Вернадський" через велику кількість антарктичного криля і вільну від льоду акваторію, крім рекордного скупчення пінгвінів, з'явилися ще й зграї тюленів-крабоїдів. Про це повідомила прес-служба Національного антарктичного науковог...