Зірковий актор "Дизель Шоу" розповів про службу на фронті та відповів, чи звик до обстрілів ворога

Олег Іваниця виявився єдиним чоловіком з зіркового акторського складу "дізелів", що взявся зі зброєю в руках боронити рідну Україну

Український актор, ексучасник Дизель Шоу Олег Іваниця розповів про службу на фронті, передають Патріоти України.

Він повідомив, що наразі захищає Україну на сході країни. «Зараз перебуваю на Сході. У нашого підрозділу такий режим: виходимо на „нуль“, якийсь час знаходимось там, потім нас міняють, щоб ми могли відновитися. Саме зараз я на такому відновленні, тому маю можливість спілкуватися. Триває воно по-різному: можуть викликати наступного дня, а можуть три-п'ять днів дати на перепочинок», — розповідає Іваниця.

Актор, який воює на фронті із позивним Дієз, також повідомив, що відновив свій військовий квиток ще 23 лютого, за день до повномасштабного вторгнення РФ і зазначив, що не шкодує про рішення вступити до ЗСУ.

«Пам'ятаю, у січні зустрічався з товаришем, і його першим питанням було: Ну, і які в тебе плани на війну? Я сказав: Сподіваюсь, що не трухану й піду воювати. Слава Богу, не труханув…» — згадує він.

Іваниця зізнався, що швидко адаптувався до нових умов життя.

«Було завдання тримати порядок у столиці. Коли орки відступили, нас закинули спочатку на північ, а звідти вже на схід. У мене не було такого: я буду захищати Київ і тільки Київ. Ні, я захищаю свою землю. Перша ніч виявилася складною. Напевно, противник побачив, що відбулася ротація, тому нас активно валили і намагалися підійти ближче. А потім ти призвичаюєшся: обстріл — падаєш, підбираються ближче — відповідаєш. Це стає рутиною. Насправді вона трохи деструктивна, бо звикаєш, починаєш нехтувати безпекою… Але намагаєшся не втрачати пильність і пам’ятати, що навіть випадкова куля може бути вирішальною», — поділився український захисник.


"Перші, другі й треті півні": Мовознавець пояснив, що означає цей вислів (відео)

середа, 31 травень 2023, 5:40

Раніше півня називали "будима" - від слова "будити". Відомий вчитель та мовознавець Олександр Авраменко пояснив, що означає вислів "перші півні, другі, треті" та скільки їх взагалі є. Він в ефірі "Сніданку з 1+1" провів мовно-історичну екскурсію та роз...

Як СРСР реалізував міф про "один народ": Соковиті українські слова, які викинули зі словників, щоб наблизити нашу мову до "язика"

середа, 31 травень 2023, 4:20

Мовознавець закликає українців повернути у вжиток ці слова. Радянська влада всіляко намагалась підтримувати царський міф про те, що ми з росіянами «один народ». Аби надати більшої правдоподібності цьому твердженню, у 1930-х роках активно редагували наш...