Електрокабель чіпляли на статеві органи: В ООН розповіли про тортури українських полонених окупантами

Російські окупанти жорстко катували полонених українців. Їх жорстоко били, застосовували удари струмом і навіть ґвалтували. Про жахи стало відомо з доповіді Незалежної міжнародної комісії з розслідування порушень в Україні, передають Патріоти України.

Найжорсткіші тортури росіяни застосовували до українських військових і до їхніх рідних. Це зачіпало навіть колишніх військових. Найчастіше тортурам піддавалися місцеві чиновники, правоохоронці, цивільні з проукраїнською позицією та працівники Запорізької АЕС.

"Тортури зазвичай поєднувалися з тривалими допитами. Жертвам часто зав'язували руки або надягали наручники, зв'язували ноги, закривали очі капюшоном або зав'язували стрічкою, одягали мішки або щось з речей на голову", - йдеться в повідомленні.

Українських військовополонених окупанти називали "нацистами", "фашистами" і "терористами". Через це їх змушували проходити своєрідну "сесію з денацифікації". Саме так ворожі солдати і називали тортури. Росіяни били українців прикладами і кийками, застосовували електрошокери, гвалтували і залишали на холоді, де вони були змушені знаходиться досить тривалий проміжок часу.

Українських військовополонених, яких ворожі солдати відвозили безпосередньо в місця ув'язнення, катували "по-особливому". Окупанти влаштовували для українців так званий "дзвінок Путіну", коли під час тортур застосовувалася електрика.

"Одним з таких методів було ураження електричним струмом за допомогою військового телефону, відомого як "тапік", підключеного до електричного кабелю з затискачами на ногах, пальцях або статевих органах чоловіків. Нападники називали це "дзвінком Леніну" або "дзвінком Путіну", - йдеться в доповіді.

Коли завершиться мобілізація в Україні і чи можуть звільнити через відсутність військового квитка - роз'яснення

середа, 7 червень 2023, 15:30

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україні триває воєнний стан та загальна мобілізація, під час якої чоловіків віком від 18 до 60 років можуть призвати до армії, передають Патріоти України. Напередодні президент України Володимир Зеленський ...

Стріляють і кидають гранати в людей: Окупанти не дають українцям евакуюватись з підтоплених районів лівобережжя Херсонщини (відео)

середа, 7 червень 2023, 14:44

Окупанти на Херсонщині не дають людям евакуйовуватися з підтоплених внаслідок підриву Каховської ГЕС районів. Так, в окупованих Олешках через підтоплення люди вимушені були провести ніч на дахах своїх будинках, адже їх ніхто не вивозив, передають Патрі...