Електрокари зможуть говорити: Ілон Маск анонсував неймовірний прорив (відео)

У недалекому майбутньому електрокари Tesla будуть оснащені новою функцією і зможуть спілкуватися з пішоходами. Про це повідомляє генеральний директор компанії Tesla і винахідник Ілон Маск на своїй Twitter-сторінці, передають Патріоти України.

У публікації він написав, що в машини будуть вмонтовані динаміки, що дозволяє звертатися до пішоходів. "Tesla незабаром зможуть поговорити з людьми, якщо ви захочете. Це реально", - написав Ілон Маск.

При цьому винахідник опублікував відео, на якому чутно, як електрокар Tesla Model 3 їде по дорозі і досить розбірливо відтворює голос людини англійською мовою.

Обранцем стал 58-річний німець: За скільки 19-річна харків'янка продала цноту на аукціоні (фото)

субота, 18 січень 2020, 16:30

Торги проходили на іноземному сайті ескорт-послуг. Про початок аукціону Катерина оголосила в грудні 2019 року, запросивши 100 тисяч євро. Для участі в торгах чоловіки повинні були мати як мінімум десять мільйонів євро. В ході аукціону ціна за цноту дів...

Вдома знайшли цілий арсенал: У Харкові чоловік приніс на роботу гранату й погрожував все підірвати (фото)

субота, 18 січень 2020, 16:15

Мету свого вчинку чоловік пояснити не зміг. Правоохоронці, що прибули за викликом, вилучили у зловмисника небезпечний предмет. З дозволу чоловіка також був проведений огляд його квартири, де поліцейські вилучили ще понад 400 боєприпасів. Під час огляд...