Еліс повернули господині: У руїнах будинку на Позняках в Києві через два тижні знайшли живу кішку (фото)

Кішку виявили рятувальники КАРС "Київської служби порятунку" і рятувальник, якого називають "Кототато".

Сьогодні, 3 липня, в руїнах будинку на Позняках, в якому стався вибух, рятувальники зайшли живу кішку. Про це повідомляє Олена Крижанівська, на сторінці "Котоберфест" в Facebook, передають Патріоти України.

За її словами, кішку виявили рятувальники КАРС "Київської служби порятунку" і рятувальник, якого називають "Кототато". Те, що під одними з завалів повинна бути кішка, їм підказав досвід кошатників. Спочатку знайшли лоток і миски, згадали, що господарі розвішували оголошення про зниклу кішку. Все ж таки, рятувальники в черговий раз полізли під завали з ліхтарями і побачили перелякані очі кішки під диваном.

За словами Олени, фотографуватись з кішкою і піаритися на цьому питанні - рятувальники відмовилися. Шотландську висловуху Еліс вже повернули господині.


Померли в один день: У Львові COVID-19 за добу забрав життя відомих у місті журналістки, підприємця та професора

четвер, 6 серпень 2020, 18:53

Троє відомих львів’ян померли за одну добу від коронавірусу (COVID-19). Як повідомляє "Еспресо.Захід", на 53-му році життя померла головна редакторка газети "Бойківська думка" Іванна Русин. Вона була випускницею факультету журналістики Львівського наці...

З архіву ПУ. Пустеля насувається: У східному Криму зникла вода

четвер, 6 серпень 2020, 18:30

Камені з неба все більше і більше, і б'ють все болючіше і болючіше... Літом 2019 року безводна пустиня вже налякала окупантів. Про це у червні 2019 року у своєму блозі пише Ген Рез, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "На дачных участк...