
Увечері в суботу, 30 березня, в центрі Києва зіткнулися Mercedes і Lexus, в результаті чого одна машина влетіла в огорожу і знесла світлофор, а друга врізалася в будинок, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Інформатор".
За словами водія Lexus, він рухався вгору по бульвару Шевченка на зелене світло. У цей момент на перехрестя з вулиці Терещенківської на червоний сигнал світлофора виїхав Mercedes. Водії не впоралися з керуванням, і машини зіткнулися.
Lexus вдарив Mercedes з боку водія, в результаті чого останній влетів у паркан і зніс світлофор. А Lexus розвернуло на дорозі, і автомобіль влетів в будівлю на протилежному боці. На щастя, подія обійшлася без постраждалих.
Як повідомляється, у Lexus повністю зім'ята передня частина, однак спрацювали подушки безпеки, яка допомогла водієві і дівчині-пасажиру уникнути травм. У Mercedes також розбитий перед і зім'ята бічна частина. Відзначається також, що на перехресті, де сталася ДТП, відсутні повторювачі сигналу світлофорів.





Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...