"Ембріональний континент" в Індійському океані: На Землі зароджується новий материк

Сенсаційне відкриття зробили геологи із Австралії та Франції.

У південній частині Індійського океану формується новий континент, який через мільйони років стане повноцінним материком. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Terra Nova.

За словами геологів з Франції та Австралії, про це свідчить характерна для континентів структура верхнього шару кори - в ній міститься велика кількість граніту. Земна кора континентів наростає на кордоні континенту і океанів. Там утворюється гранітна магма, що формує верхній, "гранітний" шар континентів. В геології цей шар і відрізняє континенти від океанів.

Експерти вважають, що через мільйони років цей "ембріональний континент" може з'явитися там, де в даний час розташовані острова архіпелагу Кергелен недалеко від Антарктиди.

"Відпали, дізнавшись про нові тарифи": У Києві сталася незвичайна НП з маршруткою (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 0:32

У Києві на Троєщині у маршрутки повністю відпали двері. Відповідне фото опубліковано в Telegram-каналі "Київ без цензури", передають Патріоти України. Як видно на знімку, передні двері маршрутки відвалилися і впали на асфальт. "Звичайна подія з маршрут...

Ви будете шоковані: ТОП-10 фото з-під мікроскопа, які перевернуть ваше уявлення про звичні речі

понеділок, 17 травень 2021, 0:26

Кожен день людина дізнається щось нове. А іноді для цього навіть не потрібно їхати в інше місто або країну - можна лише взяти мікроскоп і по-іншому поглянути на звичні речі. Погляньте, як виглядають під мікроскопом кристали солі, джинси, зубна щітка та...