Енергетики відновили більш-менш стабільне електропостачання в Києві, тож столиця знову житиме за плановими графіками замість екстрених відключень світла. Про це повідомив в ефірі телемарафону заступник Міністра енергетики України Микола Колісник, передають Патріоти України.
За його словами, у Києві відновлено електропостачання для усіх споживачів. "У столиці за добу енергетики відновили електропостачання для 648 тисяч абонентів. У Київській області за добу світло повернули для 313 тисяч родин. Із них 90 тисяч були знеструмлені внаслідок бойових дій, ще 223 тисячі - через складні погодні умови. Станом на вечір без електропостачання залишаються близько 60 тисяч споживачів", - зазначив посадовець.
Він зазначив, що енергетики продовжують відновлювальні роботи та поступово стабілізують роботу енергосистеми, яка загалом залишається об’єднаною та цілісною попри негоду і російські атаки.
Разом з тим, за словами Колісника, після масованої атаки минулої ночі складною залишається ситуація на Дніпропетровщині, де досі знеструмлені 53 тисячі абонентів.
Посадовець підкреслив, що на роботу енергосистеми суттєво вплинули не тільки російські удари, а ще й несприятлива погода: крижаний дощ, мокрий сніг, ожеледиця та сильні пориви вітру, через які сталися числені обриви ліній електропередач. Саме через негоду, станом на 16:00, без електропостачання повністю або частково залишалися 366 населених пунктів у кількох областях, найбільше - у Київській та Чернігівській.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...