Ентомологічний привід: Українка потрапила в Книгу рекордів Гіннесса з незвичайним досягненням (фото)

Надія Комарова - 52 українка, яка потрапила в Книгу рекордів Гіннесса.

У четвер, 11 червня, Національний реєстр рекордів вручить диплом світової Книги Рекордів Гіннесса колекціонерові з Дніпра Надії Комаровій. Як повідомляє в Facebook керівник Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова, Книга Рекордів Гіннесса підтвердила, що рекорд встановлено за всіма міжнародними правилами і має повний документальний супровід, передають Патріоти України.

В результаті «Найбільша колекція предметів у вигляді комах - сонечок» внесена в розділ видатних світових колекцій. Надія Комарова - 52 українка, яка потрапила в Книгу рекордів Гіннесса. Колекція Дніпрянки налічує 11 680 примірників. Офіційна церемонія вручення Надії Комаровій диплома Книги рекордів Гіннесса пройде в Дніпрі.


"Ми не хочемо бути героями та мучениками посмертно", - зверталася до світу військова медсестра, яка невдовзі загинула під руїнами "Азовсталі" (фото)

неділя, 29 травень 2022, 7:30

"Ви навіть близько не уявляєте масштабу злочину РФ у Маріуполі. Ми, медики, цілодобово під обстрілами ворожої авіації та артилерії намагаємося допомагати не лише військовим, а й цивільним. Бо швидкі вже не їздять і ніхто нікому не допомагає. Кожна бомб...

Серед зрадників є учасники АТО: Під Мелітополем один з відділів поліції перейшов на бік ворога

неділя, 29 травень 2022, 6:20

У Мелітопольському районі співробітники одного з відділів поліції перейшли на бік ворога, серед зрадників є учасники антитерористичної операції. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація, передають Патріоти України. "У Мелітопольсько...