Епічно осоромився: Російський космонавт на МКС сприйняв супутники Маска за НЛО (відео)

Російський космонавт Іван Вагнер, який перебуває на Міжнародній космічній станції (МКС), спостерігаючи за північним сяйвом, зняв п'ять непізнаних літаючих об'єктів (НЛО). Відповідне відео він опублікував у Twitter, передають Патріоти України.

Космонавт проводив зйомку північного сяйва під час проходження над Антарктикою по довготі Австралії. Однак в об'єктив потрапило не тільки сяйво.

"На 9-12 секундах з'являються п'ять об'єктів, які летять паралельним курсом на однаковій відстані один від одного. Як ви вважаєте, що це може бути – метеори, супутники або?.." – задався питанням космонавт. Він пообіцяв інформацію про зняті об'єкти передати керівництву "Роскосмосу" і в Інститут космічних досліджень Російської академії наук.

Науковий співробітник Астрономічного інституту імені Штернберга Володимир Сурдин пояснив виданню 360tv.ru, що зняті космонавтом точки – це супутники Starlink компанії SpaceX, що належить Ілону Маску.

Він здивувався, чому космонавт не знав про ці супутники. "Це та сама ескадрилья супутників, запущених ракетою Ілона Маска. Він уже не вперше це робить, і щоразу вони ось такими зграями літають, поки не розійдуться", – пояснив він.

Сурдин також зазначив, що одночасне виведення на орбіту великої кількості супутників компанія Маска проводить не вперше. Після виходу з ракети вони спочатку продовжують літати великими зграями, а потім переходять на різні орбіти. Так Маск намагається забезпечити глобальний доступ до інтернету по всій планеті.

Кінокритики назвали найкращі фільми 2021 року. Що варто не пропустити

вівторок, 7 грудень 2021, 7:50

У суботу, 4 грудня, Національна рада кінокритиків США (NBR) оголосила лауреатів своєї щорічної премії, яка вручається за найкращі досягнення у кінематографі та зазвичай відкриває сезон кінонагород. NBR по праву вважається однією з найвпливовіших та най...

Рекорд Гіннеса: Британська компанія з продажу побутової техніки створила гігантську піраміду з пральних машин

вівторок, 7 грудень 2021, 7:30

Британська компанія Currys PC World, яка займається продажем електроніки, створила величезну піраміду з пральних машин. Мета – підвищити поінформованість людей про переробку електроніки, зазначають Патріоти України. Висота споруди сягає 13,60 метра. Та...