"Епоха бідності" вже закінчилася? Кабмін дозволив штрафувати водіїв на "євробляхах"

Кабінет міністрів України погодив проект постанови, що дозволяє притягати до відповідальності власників авто на європейських номерах. Про це у Facebook повідомив депутат від партії "Слуга народу" Євген Брагар, передають Патріоти України.

Відповідальність за порушення термінів ввезення авто в митному режимі транзиту становить 500 неоподатковуваних мінімумів (8,5 тисячі), за повторне порушення - 17 тисяч з позбавленням прав на рік з платним вилученням авто або без такого.

При цьому, Брагар зазначає, що "в грудні 2019 року був підписаний меморандум між "АвтоЄвроСилою" та міністром МВС щодо непритягнення до відповідальності власників автомобілів на європейській реєстрації до прийняття закону про доступне розмитнення".


Мобілізація з 1 липня: Ось що зміниться для чоловіків у розшуку ТЦК

четвер, 25 червень 2026, 15:56

В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...

Зміст і форма викладення дуже зацікавив істориків: У Нідерландах розшифрували нетипову давньоримську табличку з прокляттям, знайдену на місці імперського військового табору

четвер, 25 червень 2026, 14:46

Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...