"Епоха бідності" вже закінчилася? Кабмін дозволив штрафувати водіїв на "євробляхах"

Кабінет міністрів України погодив проект постанови, що дозволяє притягати до відповідальності власників авто на європейських номерах. Про це у Facebook повідомив депутат від партії "Слуга народу" Євген Брагар, передають Патріоти України.

Відповідальність за порушення термінів ввезення авто в митному режимі транзиту становить 500 неоподатковуваних мінімумів (8,5 тисячі), за повторне порушення - 17 тисяч з позбавленням прав на рік з платним вилученням авто або без такого.

При цьому, Брагар зазначає, що "в грудні 2019 року був підписаний меморандум між "АвтоЄвроСилою" та міністром МВС щодо непритягнення до відповідальності власників автомобілів на європейській реєстрації до прийняття закону про доступне розмитнення".


Спіймали карася з червоними плямами? Експерти пояснили, чи можна їсти таку рибу

понеділок, 22 червень 2026, 10:45

Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...

Від цього залежить пенсія: хто з пенсіонерів має підтвердити право на виплати

понеділок, 22 червень 2026, 10:42

Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...