"Если ребенка зачали в пост": ​У мережі висміяли абсурдну заяву священика РПЦ

Митрополит РПЦ розповів, нібито у кожній зачатій у пост дитині сидить біс, і нібито медицина це вже довела.
Росіяни вірять, що у немовлятах можуть сидіти біси? Ілюстрація: соцмережі.

У Росії священнослужитель РПЦ зробив різку заяву про дітей, які були зачаті в піст, за що його і засудили в мережі. Про це повідомляє блогер під ніком "Фашик Донецький", передають Патріоти України.

Так, на омському телебаченні виступив один з митрополитів РПЦ. Він зробив дивну заяву: "Якщо дитина зачата в період посту, то в неї буде біс. Це довела медицина".

Користувачі в мережі негативно відреагували на такі слова і різко засудили священика. "Який кошмар. Серед православних отців попадаються дуже дивні люди. Пост адже не обов'язковий до дотримання", - написав один із коментаторів. Також погодилися з попередньою думкою й інші: "Він про себе, він знає", "Медицина від лукавого", "Жертва аборту".

Від роботи чоловіки лисіють: Несподівана заява вчених

середа, 2 грудень 2020, 8:50

Усі ми знаємо, що стреси, недостатня кількість сну, незбалансований раціон, а також генетика можуть стати причиною раннього облисіння. Учені ж виявили ще одну несподівану причину. Зауважив випадіння волосся? Нове дослідження науковців пов'язує це зі зл...

"Коктейль із жаб вважають корисним для потенції": Українці розповіли про дивні традиції в Перу (фото)

середа, 2 грудень 2020, 8:44

За словами мандрівників, місцеві делікатеси, які вважаються національним надбанням у Перу, викликали в них шок і огиду. . Пара зазначила, що для перуанців абсолютно нормально перемолоти жабу в блендері й "ласувати" таким напоєм. Вважається, що він допо...