Естонія змінює правила навчання для дітей українських біженців: Що треба знати

Влада Естонії ухвалила закон, що дозволяє виключати зі шкіл та дитячих садків дітей українських воєнних біженців, які покинули Естонію, не повідомивши про це навчальний заклад. Про це повідомила пресслужба парламенту країни, передає ERR, передають Патріоти України.

Ухвалення закону підтримали в середу, 17 квітня, 70 депутатів Рійгікогу (парламенту Естонії). «Зараз виключити зі школи чи дитячого садка дитину, яка залишила країну і більше не бере участі у навчальній та виховній діяльності, можна лише на підставі заяви від батьків», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до ухвалених змін, створюється додаткова підстава для виключення дитини з дошкільного закладу, загальноосвітньої школи або професійного навчального закладу без заяви від батьків, якщо дитина насправді не проживає в Естонії та дані про її місце проживання у реєстрі населення відсутні. Крім того, у законі тепер буде приписаний повний перелік підстав для виключення з дитячого садка чи професійного навчального закладу.

"Опинилися у глухому куті. Потрібно вперед, але там все горить": Працівники Епіцентру у Харкові розповіли про перші хвилини після удару росіян (відео)

неділя, 26 травень 2024, 15:31

Харківська ОВА показала відео, на якому працівники гіпермаркету Епіцентр розповіли про перші хвилини після російського удару 25 травня. Відповідне відео Харківська ОВА оприлюднила у неділю, 26 травня, передають Патріоти України. Працівник Епіцентру Дми...

Назвали на честь популярних цукерок: У Фінляндії зафіксували появу нового забарвлення кішок (фото)

неділя, 26 травень 2024, 15:07

Група генетиків і захисників тварин із Великої Британії та США розкрила генетичну мутацію, що лежить в основі нещодавно виявленого забарвлення котячої шерсті у Фінляндії. Дослідження, опубліковане в журналі Animal Genetics, засноване на секвенуванні ге...