Евакуювали ціле село: Під Самарою велика аварія на газопроводі, стовп вогню піднявся до неба (фото)

За даними МНС, викид на газопроводі стався з вини робітників аварійної бригади.

У четвер, 2 липня, в Самарській області в кілометрі від села Верхня Підстепновка сталася аварія на газопроводі. В результаті події небо над Самарою було в вогні. Про це повідомляє телеграм-канал Readovka, передають Патріоти України.

За наявною інформацією, місцевих жителів відразу же евакуювали через аварію на газовому трубопроводі. Всього евакуйовано 1647 осіб, з них - 367 дітей. Про постраждалих або загиблих не повідомляється. За даними МНС, викид на газопроводі стався з вини робітників аварійної бригади, які пошкодили незаконну врізку в ході земляних робіт.

Роботи проводилися у зв'язку з аварією на Нефтегорському заводі: на підприємстві відмовив продуктопровід низького тиску для транспортування сировини. У газовій трубі, за інформацією МНС, було 550 тонн газу, до ранку п'ятниці там залишилося 50 тонн. За даним фактом правоохоронці почали перевірку.

Геолог розповів, які шанси мають російські окупанти знайти прісну воду під Азовським морем, щоб напоїти Крим

неділя, 11 квітень 2021, 20:50

в 1960-70 роки в Азові дійсно знаходили запаси підземної прісної води, але це залишкове геологічне явище водообміну, котрий вимивався останні 8-9 тисяч років. Вчений секретар Інституту геологічних наук Національної академії наук України Руслан Гаврилюк...

YOUkraine: На місці погромів під ОП встановили дзеркальну інсталяцію (фото)

неділя, 11 квітень 2021, 20:45

Під Офісом Президента, який нещодавно відмивали від написів, з'явилася дзеркальна інсталяція YOUkraine, повідомляють Патріоти України. Напис встановили до 30-річчя Незалежності України. Інсталяція розміщена на вулиці Банковій. У написі YOUkraine дзерка...