Лідер гурту ТНМК ("Танок на майдані Конґо") Олег Михайлюта (Фагот) захворів на коронавірус. 46-річний виконавець повідомив на своїй сторінці в Facebook, що отримав позитивний результат ПЛР-тесту. За його словами, він очікував, що захворіє на COVID-19 пізніше або ж взагалі його омине ця хвороба, передають Патріоти України.
"Спочатку ламало серйозно, зараз попустило, але нікому того не раджу, тому вірити чи не вірити в це все – питання для кожного особисте, але бережіть себе та своїх близьких, бо їх вам ніхто не замінить. Найбільше сумую за запахами, бо світ без них неповноцінний", – розповів Фагот.

Нагадаємо, співак народився в 1974 році в Харкові. З дитинства Михайлюта займався музикою, а з 1996 року – перебуває в складі ТНМК. До цього він грав у гуртах "Казма Казма", "Альфонс де Монфруа", "S.Y.D.".
В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...
В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...