Файне місто стан "ближче" до столиці, а за ним і Львів: Відремонтовано ділянку найкоротшої дороги від Тернополя до Києва

Оновлення усієї дороги дозволить розвантажити трасу М-19 і скоротити шлях від Тернополя до Києва на 70 кілометрів.

Найкоротшу дорогу від Тернополя до Києва відремонтували на першій з двох ділянок. Про це повідомляє пресслужба Укравтодору, зазначають Патріоти України.

Як зазначається, на автошляху Р-43 /М-19/-Ланівці-Н-02 у межах міста Ланівці завершили поточний середній ремонт 5,5 кілометрів дороги, заасфальтували 4 кілометри тротуарів, встановили бар’єрне огородження, дорожні знаки, увімкнули нову систему освітлення, котра налічує 126 опор, і нанесли розмітку.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області планує замовити виготовлення проєктно-кошторисної документації на ремонт решти протяжності дороги Р-43 /М-19/-Ланівці-Н-02 у 2020 році.

Зазначається, що оновлення усієї дороги дозволить розвантажити трасу М-19 і скоротити шлях від Тернополя до Києва на 70 кілометрів.

Їй було усього 37: У Черкасах померла голова фракції "За майбутнє"

вівторок, 19 січень 2021, 11:44

Олена Шевченко була депутатом Черкаської міської ради з 2015 року. За їхніми даними, жінка померла в результаті ускладнень після операції. У Шевченко залишилася 10-річна дочка Софія. Шевченко була депутатом Черкаської міської ради від "Самопомочі" з 20...

"Якщо ви думаєте, що всі кримські діти у вихідні каталися на санках": Окупанти Криму почали готувати дітей у "бойовики загону Путіна", - офіцер ЗСУ (фото)

вівторок, 19 січень 2021, 11:27

У тимчасово окупованому Криму росіяни продовжують поширювати пропаганду на дітей і виховувати їх у дусі мілітаризму. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив блогер, офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан. Він показав нові фото неповнолітніх у ...