"Фактична здача Мар’їнки, Широкіного, Авдіївки, Гранітного, Пісків буде зрадою пам’яті загиблих захисників і місцевих патріотів", - ветерани АТО та добровольці про розведення у Петрівському

Попри розведення, представники ветеранських та волонтерських спільнот продовжують уважно стежити за ситуацією, перебуваючи в безпосередній близькості до місця подій.

Ініціатива воїнів-добровольців та ветеранів війни на Сході "Останній бокпост" оприлюднила звернення у зв'язку з розведенням сил та засобів у Петрівському. Її текст наводиться на сторінці спільноти у Telegram, передають Патріоти України.

Ось повна версія заяви

"Ще одне "розведення". Тепер уже в Петрівському. Цю "радісну новину" вже повідомили представники Кремля. Як відомо, це є частиною так звану "плану Штайнмаєра" - збірки зрадницьких формулювань, які вигідні тільки Кремлю.

Наша позиція є непохитною - ми проти розведення і впровадження "особливого статусу". Амністія зрадників і терористів, проведення виборів без відновлення повного контролю з боку України над тимчасово окупованими територіями є неприпустимими. Крім того, це розведення призведе до розширення "сірої зони", через що погіршиться безпекова та гуманітарна ситуація в населених пунктах, які потраплять до неї.

Вся ця ситуація в чергове демонструє реальні плани окупанта - дестабілізувати ситуацію в Україні та посилити громадянське протистояння. Мінські угоди не ведуть до "діалогу сторін" чи "миру". Це - дипломатична пастка від Росії.

Погоджуючись на ці умови, ми втрачаємо укріплені позиції та позбавляємо себе стратегічних переваг, які ми здобували дорогою ціною. Фактична здача Мар’їнки, Широкіного, Авдіївки, Гранітного, Пісків буде зрадою пам’яті загиблих захисників і місцевих, які хочуть жити під українською владою. Попри розведення, представники ветеранських та волонтерських спільнот продовжують уважно стежити за ситуацією, перебуваючи в безпосередній близькості до місця подій".

Сиротами стали 8 дітей: У Житомирській області на міні підірвався автомобіль із подружжям (фото)

четвер, 8 грудень 2022, 13:00

У середу вдень, 7 грудня, в Олевській громаді Житомирської області на дорозі між селами підірвався автомобіль "Форд Транзит", в якому їхали чоловік та жінка, подружжя загинуло, і сиротами стали 8 дітей. Правоохоронці дізналися про вибух в Житомирській ...

Душив, цілував, вигадував покарання-збочення: Підопічні вчителя малювання з Вінниці розповіли, як той розбещував дітей

четвер, 8 грудень 2022, 11:40

Батьки гадали, що з їхніми донечками все гаразд... Нелюд залякував дітей: «Кому повірять, тобі чи мені?». Днями Вінницю сколихнула жахлива історія. 55-річний вчитель малювання під прикриттям художнього гуртка понад 10 років розбещував дітей у себе вдо...