"Фактична здача Мар’їнки, Широкіного, Авдіївки, Гранітного, Пісків буде зрадою пам’яті загиблих захисників і місцевих патріотів", - ветерани АТО та добровольці про розведення у Петрівському

Попри розведення, представники ветеранських та волонтерських спільнот продовжують уважно стежити за ситуацією, перебуваючи в безпосередній близькості до місця подій.

Ініціатива воїнів-добровольців та ветеранів війни на Сході "Останній бокпост" оприлюднила звернення у зв'язку з розведенням сил та засобів у Петрівському. Її текст наводиться на сторінці спільноти у Telegram, передають Патріоти України.

Ось повна версія заяви

"Ще одне "розведення". Тепер уже в Петрівському. Цю "радісну новину" вже повідомили представники Кремля. Як відомо, це є частиною так звану "плану Штайнмаєра" - збірки зрадницьких формулювань, які вигідні тільки Кремлю.

Наша позиція є непохитною - ми проти розведення і впровадження "особливого статусу". Амністія зрадників і терористів, проведення виборів без відновлення повного контролю з боку України над тимчасово окупованими територіями є неприпустимими. Крім того, це розведення призведе до розширення "сірої зони", через що погіршиться безпекова та гуманітарна ситуація в населених пунктах, які потраплять до неї.

Вся ця ситуація в чергове демонструє реальні плани окупанта - дестабілізувати ситуацію в Україні та посилити громадянське протистояння. Мінські угоди не ведуть до "діалогу сторін" чи "миру". Це - дипломатична пастка від Росії.

Погоджуючись на ці умови, ми втрачаємо укріплені позиції та позбавляємо себе стратегічних переваг, які ми здобували дорогою ціною. Фактична здача Мар’їнки, Широкіного, Авдіївки, Гранітного, Пісків буде зрадою пам’яті загиблих захисників і місцевих, які хочуть жити під українською владою. Попри розведення, представники ветеранських та волонтерських спільнот продовжують уважно стежити за ситуацією, перебуваючи в безпосередній близькості до місця подій".

В Україні офіційно повернули обов'язкові повірки лічильників: Що зміниться і які нюанси треба знати

понеділок, 5 червень 2023, 6:47

В Україні відновлено повірки індивідуальних приладів обліку комунальних послуг (лічильників). Рішення уряду поширюється на всіх громадян, окрім тих, хто наразі перебуває на тимчасово окупованих територіях. Про це поінформували клієнтів у "Київтеплоенер...

Незламна! Семирічна українська гімнастка, якій відірвало ногу російською ракетою, виграла свій перший турнір (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 6:44

Юна українська спортсменка Олександра Паскаль виборола перше місце на своїх перших змаганнях з художньої гімнастики. 7-річна уродженка Чорноморська втратила торік ногу, коли російські окупаційні війська запустили ракету по базі відпочинку у Білгород-Дн...