Фальшива "корона": Засновник конкурсу" Міс Україна" розповів про корупцію всеукраїнського шоу (відео)

На "Міс Україна" продавали титул: засновник конкурсу шокував зізнанням (відео)

Фото: засновник конкурсу" Міс Україна " розповів про продаж призових місць

На конкурсі "Міс Україна" торгували короною, й ім'я переможниці головного "змагання" красунь країни, а також призові місця часом залежали від величини заплаченої суми, розповів засновник і колишній директор конкурсу Сергій Матяш. Шокуюче зізнання прозвучало на шоу "Не бреши мені" в ефірі телеканалу LIVE, зазначають Патріоти України.

Матяш зазначив, що нерідко у висловлюваннях учасниць конкурсу вже після його закінчення звучали звинувачення - що все там "куплено і продано / перекуплено і перепродано", і взагалі "формат видовищ дуже нечесний - це обман".

"Це не шахрайський формат - це певна гра. Де, звичайно ж, вибори умовні. Немає такої лінійки, такої шкали, до якої можна приставити тисячу дівчат, і визначити, що ця - краще за всіх, а ця - друга, третя..."- коментує шоумен.

Він звернув увагу на "сукупність суб'єктивних думок" при виборі міс.

А також наголосив, що говорити про корупцію на конкурсі недоречно, позаяк проект "Міс Україна" ніколи не фінансувався від держави, і є суто приватним.

На тлі регулярних звинувачень в торгах призовими місцями Матяш через деякий час "наростив грубу шкіру", і навіть іронізував про це в спілкуванні з пресою.

"У перші роки конкурсу я ображався і мені було дуже неприємно, коли мені говорили - нібито я щось продав. Хоча насправді ніякого продажу не було... А потім пройшло кілька років, я до цього звик, і я вже почав говорити журналістам - так, продав, це здорово і класно, і стоїть черга покупців", - розповів він.

Разом з тим Матяш зізнався нині на ток-шоу, що за десятиліття проведення конкурсу було 5-6 років, коли на фінал не вистачало фінансів, і готові взяти участь у спонсоруванні заходу називали дівчат, яких потім за гроші й обирали переможницями.

Називаючи найбільшу суму, яку йому пропонували (але гроші організатор не взяв), Матяш розповів про 300 тисяч доларів.

"Таке було. Я сидів в одному громадському місці з керівником корпорації, який сказав: "Ось є учасниця, я хочу, щоб вона була першою. Ви скажіть так і зараз мій водій з машини принесе вам гроші", - згадав він випадок і додав, що від пропозиції відмовився, оскільки за ним вже "була інша корпорація".

Конкретизувати, в які роки відбувалися такі покупки корони, і називати імена переможниць Матяш не став "з етичних міркувань", але додав, що дуже важливим було, щоб дівчина не знала про домовленості.

У вагоні київського метро намагалися зґвалтувати дівчину - МВС (відео)

середа, 28 вересень 2022, 11:44

Вказано, що у вагоні метро сиділи дві молоді дівчини. Раптом невідомий чоловік почав здійснювати щодо однієї з них дії сексуального характеру. . Зловмисник розстебнув їй сукню і почав робити непристойні події. Коли вона почала кричати і плакати, він ...

Нові стандарти та заощадження: "Укрзалізниця" анонсувала відмову від рулонного туалетного паперу і рідкого мила у поїздах

середа, 28 вересень 2022, 10:00

"Укрзалізниця" планує перехід до нових стандартів екіпірування поїздів, який передбачає відмову від рулонного туалетного паперу та рідкого мила. Як повідомляє пресслужба компанії, новий стандарт екіпірування поїздів вже тестувався протягом місяця на ок...