Фанати шоковані: У Санкт-Петербурзі знайшли мертвою екс-учасницю гурту Little Big Анну Кастельянос (фото, відео)

38-річну Анну Кастельянос, колишню учасницю російського гурту Little Big, виявили мертвою в її квартирі в Санкт-Петербурзі, повідомляє Mash. Жінку знайшли волонтери. Останнім часом Кастельянос нібито скаржилася на болі в спині та практично не вставала з ліжка, передають Патріоти України.

Крім участі в гурті Little Big, Анна Каст також відома як актриса і ведуча світських заходів. Діагноз ахондроплазія зробив її життя не схожим на інші, при цьому не став перепоною на шляху до цілей. Через зріст близько 130 см жінку прозвали "маленька міс Щастя", своїм прикладом Кастельянос допомогла багатьом подолати свої комплекси. Причина смерті актриси залишається невідомою.

Учасники Little Big називають себе панк-поп-рейв-гуртом. Колектив існує з 2013 року, і за цей час прославився низкою вірусних і провокаційних кліпів-мільйонників на YouTube. Гурт неодноразово гостював у Києві, а в 2020 році був заявлений представником Росії на "Євробаченні".

З архіву ПУ. Вчені назвали передвісник швидкої смерті при коронавірусі

субота, 17 квітень 2021, 16:00

Дослідники з Університету Верони і університетської клініки Падуї заявили, що низька кількість тромбоцитів може бути передвісником швидкої смерті при коронавірусі - вона пов'язана з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання. Про це повідомляють ...

"Народ України готується дати відсіч Росії, тири забиті резервістами, а от із Радою проблеми", - волонтер Притула

субота, 17 квітень 2021, 15:30

Росію в разі нового вторгнення очікує жорсткий прийом. Народ і армія України готові дати відсіч. Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив провідний, громадський діяч і волонтер Сергій Притула. Уривок оприлюднений на відеохостингу Y...