Український співак Михайло Хома (DZIDZIO) до Дня Незалежності виконав гімн України на Софіївській площі. Виступ музиканта супроводжувався військовим оркестром. Після гімну слово взяв президент Володимир Зеленський, передають Патріоти України.
«Подвійною радістю для мене стало присвоєння державного звання «Заслужений артист України. Це моя мрія дитинства», – наголосив в Instagram Хома. Нову роль поп-співака у мережі привітно підтримали. Користувачі Instagram буквально засипали артиста компліментами. «Я не ваш фанат, але хочу сказати, що Ви найкраще виконуєте Гімн України. Слава Україні! Дякую за чудове виконання», «Найкраще виконання гімну», «Аж мурашки по шкірі, найчуттєвіше виконання», – одноголосно заявили українці у коментарях.
У Польщі затримали чоловіка, який принижував українку через її національність: називав її "більшовицькою хвойдою", "шматою" та посилав назад в Україну. Потерпіла працює касиркою в одному з магазинів мережі Żabka. Чоловік зайшов до нього і погрожував жі...
У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...