Фантастично! Єлизавета ІІ розчулила мережу людяним вчинком (фото)

Королева Єлизавета ІІ нагородила Георгіївським хрестом співробітників Національної служби охорони здоров'я Великої Британії. Зворушливі фото з'явилися на Facebook-сторінці Королівської сім'ї у понеділок, 5 липня, передають Патріоти України.

"З великим задоволенням від імені вдячної нації я нагороджую Георгіївським хрестом Національну службу охорони здоров'я Великої Британії", - йдеться у повідомленні, направленому королевою працівникам НСОЗ.

Зауважимо, що ця нагорода була вперше вручена у 1940 році королем Георгом VI. З того часу нею удостоюють за "найбільший героїзм чи проявлену мужність у обставинах надзвичайної небезпеки". Це, до слова, найвища нагорода Великої Британії за невійськову мужність.

"Ця нагорода відзначає всіх співробітників НСОЗ - колишніх та сучасних", - відзначили представники Королівської родини. Додамо, що публікація супроводжується фотографіями різних часів, на яких Єлизавета ІІ зображена з лікарями та іншими представниками медустанов Британії.

Цей вчинок королеви зворушив користувачів соцмереж з усього світу.

  • Вони заслуговують такої чудової честі від Її Величності Королеви Молодці!
  • Цілком заслужено, всі вони роблять дивовижну роботу!
  • Фантастично! Це найкраща новина, яку я чув увесь тиждень. НСОЗ цього заслуговує.
  • Дякую, Королево! Вітаємо всіх лікарів! Що б ми робили без вас!
  • На жаль, Королева не може виносити рішення про підвищення заробітної плати лікарям, але, можливо, ця заслужена нагорода медикам примусить наш невдячний уряд витягнути свої пальці з одного місця.
  • Браво! Дуже заслужена нагорода!

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...