
Королева Єлизавета ІІ нагородила Георгіївським хрестом співробітників Національної служби охорони здоров'я Великої Британії. Зворушливі фото з'явилися на Facebook-сторінці Королівської сім'ї у понеділок, 5 липня, передають Патріоти України.
"З великим задоволенням від імені вдячної нації я нагороджую Георгіївським хрестом Національну службу охорони здоров'я Великої Британії", - йдеться у повідомленні, направленому королевою працівникам НСОЗ.

Зауважимо, що ця нагорода була вперше вручена у 1940 році королем Георгом VI. З того часу нею удостоюють за "найбільший героїзм чи проявлену мужність у обставинах надзвичайної небезпеки". Це, до слова, найвища нагорода Великої Британії за невійськову мужність.
"Ця нагорода відзначає всіх співробітників НСОЗ - колишніх та сучасних", - відзначили представники Королівської родини. Додамо, що публікація супроводжується фотографіями різних часів, на яких Єлизавета ІІ зображена з лікарями та іншими представниками медустанов Британії.







Цей вчинок королеви зворушив користувачів соцмереж з усього світу.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...