Фани були обурені: Віктор Павлик сфотографувався зі співачками, які "не знають, чий Крим"

Український поп-виконавець Віктор Павлик викликав хвилю обурення, опублікувавши спільне фото з дуетом Anna Maria. Дівчата запам'яталися публіці своєю невиразною позицією по Криму під час нацвідбору на "Євробачення - 2019", зазначають Патріоти України.

Тоді Анна і Марія Опанасюк відмовилися визнавати окупацію півострова і так і не змогли чітко відповісти на питання "чий Крим". Під публікацією Віктора Павлика в "Фейсбук" користувачі буквально закидали його критикою через фото.

"Вікторе, вони зашкварені концептуально! Не добре цьом потурати", - пише користувач. "Це ті дівчата, які не знають, чий Крим?" - запитала інша. "Не важливо, яка від Вас відповідь на питання "чий Крим", важливо, що артисти, які віддано працюють, несуть радість, не потрібні країні", - коментує прихильниця. У розпал дискусії підписники Віктора Павлика знову поставили вокалісткам питання: кому належить Крим. Але замість дуету Anna Maria фоловерам відповів сам Павлик. "Звичайно наш, український", - написав він.


Заграву видно здалеку: У Росії на заводі "Роснафти" прогримів потужний вибух (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:16

На місці працює 4 розрахунки пожежників. Займанню присвоєно четвертий ранг складності. У понеділок, 25 січня, на одному з підприємств "Роснефти" в російському місті Уфі стався вибух ємностей із синтетичним спиртом, які згодом загорілися. Повідомляється...

Хіти тижня. Росія проти Ху*ла: У Читі ОМОН відмовився розганяти мітинг (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:00

23 січня прихильники Навального у багатьох містах проводять всеросійські акції протесту, вони вимагають звільнити політика з-під арешту. У російському місті Чита співробітника ОМОНу відмовився розганяти мітинг. Про це повідомляє команда Навального у св...