Фани були зовсім не у захваті: Розповніла Любов Успенська вийшла на сцену напівоголеною (фото)

Російська співачка Любов Успенська виступила на одному з концертів разом зі своєю дочкою. Знаменитість на виступ одягла чорний напівпрозорий топ і блискучу спідницю.

Ймовірно, вона хотіла здаватися молодшою на тлі своєї дочки, проте таким зовнішнім виглядом викликала лише подив у своїх шанувальників. А вся справа в тому, що крізь топ просвічувалися складки на її боках, що виглядало зовсім не спокусливо. Також крізь топ просвічувався чорний бюстгальтер.

Користувачі мережі відзначили, що такий образ виглядає вульгарно. До того ж вони звернули увагу на те, що Успенська набрала кілька зайвих кіло.

Варто відзначити, що Успенська неодноразово говорила, що вкладає в свою зовнішність величезні суми. Це стосується як шопінгу, так і хірургічних втручань.

Позиція Успенської щодо війни в Україні

Любов Успенська народилася в Києві, проте кар'єру будувати вирішила в Росії. Коли Путін напав на Донбас і анексував Крим, співачка не промовила ні слова. Тільки зізнавалася в любові російському президенту.

При цьому Успенська регулярно їздила виступати з концертами в Крим і в Київ одночасно, а в 2019 Любов навіть записала пісню українською мовою. Однак Успенська досі мовчить про повномасштабне російське вторгнення.

Гроші на вітер! ТОП-5 автомобілів, які найбільш схильні до корозії - створять безліч проблем

неділя, 5 лютий 2023, 9:08

Вважається, що чим краще обслуговувати автомобіль, тим менше він піддається корозії. Але не всі вживані автомобілі однакові. Деякі з них схильні до корозії сильніше за інших, незалежно від того, як добре за ними стежать. Американське видання Hotcars на...

Помер голлівудський актор, відомий за шесттю частинами культової комедії «Поліцейська академія»

неділя, 5 лютий 2023, 7:12

У суботу, 4 лютого, стало відомо про смерть популярного канадського актора Джорджа Р. Робертсона. За свою кар'єру він зіграв близько 80 ролей у кіно та серіалах. Мабуть, найвідомішою його роботою стала роль начальника Герста в комедії «Поліцейська акад...