"Фашисты приходили - хотели мед отнять!": Відомий російський комік підтримав окупантів і зібрався на Донбас

Російський комік Олександр Морозов, який прославився завдяки участі в гумористичному шоу "Криве дзеркало" заявив, що планує їхати на Донбас, передають Патріоти України.

Він сподівається своїми частівками піднімати бойовий дух окупантів. Судячи з його висловлювань, він підтримує кровожерну війну, розв'язану Кремлем, а також виступає за вбивства мирних громадян України.

Про свої наміри їхати в зону бойових дій Олександр Морозов сказав в інтерв'ю російському пропагандистському ЗМІ: "У мене великий репертуар. Будемо і жартувати, і будемо співати. У мене дуже багато пісень, може, і не патріотичних в нашому розумінні, але душепідйомних – точно. Репертуар я дещо оновив. Наприклад, придумав для своєї знаменитої "Бджілки" кілька чотиривіршів про фашистів, їх буду виконувати".

Свою "дотепність" Морозов продемонстрував, розповівши чотиривірш з того самого нового репертуару. За цими рядками можна зрозуміти, що Олександр, як і багато російських знаменитостей, підіграє пропаганді Кремля.

"Фашисты приходили -

хотели мед отнять!

Но мы их победили,

фашисты и ушли", - "заспівав" Морозов.

Хто такий Олександр Морозов

49-річний російський комік родом із Самари. Його найбільш знаковою сценічною роллю є образ "Бджілки" в телепрограмі "Криве дзеркало". Поза зйомками в шоу працює клоуном.

Ви будете здивовані! Вчені встановили, хто розумніший і має кращу пам'ять - "жайворонки" чи "сови"

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:35

Англійські вчені дослідили когнітивні функції людей "жайворонків", які рано лягають спати та рано прокидаються, і "сов", що часто засиджуються до ночі. Результати аналізу показали, що любителі пізніх підйомів мають кращу пам’ять та більш активні протяг...

Проблеми накривають ринок: Українці збираються масово звільнятись - чим незадоволена більшість і чи перерахують зарплати

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:00

В Україні, як показують результати опитувань, більшість працівників незадоволені своїми зарплатами та планують звільнятись, коли буде така нагода, передають Патріоти України. І хоча зарплати значно зростають через дефіцит кадрів, вони все ж не задовол...