
П'ять років тому київське "Динамо" востаннє стало чемпіоном України. Випередило "Шахтар" на сім очок. Але тодішній тренер донецької команди назвав чемпіонство динамівців незаслуженим. Мотив - кияни двічі вщент – 0:3, 0:3 - програли "Шахтарю" особисті зустрічі. Тодішнього тренера "Шахтаря" звали Мірча Луческу, нагадують Патріоти України.
Він працював у Донецьку останній сезон. Втратив прямий зв'язок з власником клубу Рінатом Ахметовим, права рука якого – генеральний директор Сергій Палкін – домігся відставки румунського тренера. Про неї було відомо заздалегідь. Відтак Луческу допрацьовував свій контракт без особливого ентузіазму. Але на матчі з "Динамо" його знайшов.
З літа 2020-го румун – головний тренер "Динамо". Має безпосередній контакт з братами Суркісами – клубними керівниками. У перший же рік роботи вийшов у Лігу чемпіонів і фактично повернув "Динамо" перше місце.
Але от халепа: Луческу програв "Шахтареві" матч першого кола. І рахунок як на замовлення – 0:3.
Тому поступатися сьогодні не має права. Інакше румуна візьмуть на кпини щодо заслуженості чемпіонства "Динамо". Бо 2016-го ніхто його за язик не тягнув.
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...