Феєричне видовище: Гармаш забив ефектний гол під час матчу із "Рієкою" (відео)

У середу, 18 травня, національна збірна України зіграла свій третій поєдинок в рамках підготовки до ігор плей-офф відбору на ЧС-2022. Суперником українців була хорватська "Рієка". Гра завершилася внічию 1:1, повідомляють Патріоти України.

Рахунок у поєдинку відкрили підопічні Олександра Петракова - на 24-й хвилині з передачі Коноплі прекрасний гол забив Гармаш.

Футболісти хорватського клубу досить швидко зуміли зрівняти рахунок у грі - на 37-й хвилині зустрічі гол у ворота Бущана забив капітан "Рієки" Дрміч. Більше голів у цьому поєдинку глядачі не побачили.

Рієка - Україна - 1:1

Голи: Дрміч, 37 - Гармаш, 24

Рієка: Зломісліч, Солано (Посінковіч, 73), Честіч, Крешіч (Стойковіч, 60), Бодетіч (Дуймовіч, 81), Селахі, Станіч (Бурчул, 82), Муріч, Бушинья, Вук (Обрегон, 60), Дрміч (Куплан, 82)

Україна: Бущан (Різник, 46), Конопля, Бондар, Сирота, Качараба, Сидорчук, Зубков (Мудрик, 79), Гармаш, Буяльський, Сікан (Циганков, 79), Довбик (Бесєдін, 46)

Попередження: Честіч - Сидорчук, Качараба