Фекалії на пляжах і сильний сморід: У мережі розповіли, як чекають на багатих туристів у Криму (фото)


Російські окупанти в Криму продовжують знищувати півострів - у мережі з'явилася сумна розповідь про сьогоднішні реалії Коктебеля, передають Патріоти України.

Повідомляється, що на набережній Коктебеля переповнені урни, навколо них сміття і кружляють бродячі собаки і коти.

"У пагорба Юнге просто екологічна катастрофа! ... Дихати неможливо, потоки каналізації, розливи практично по всій території пляжу і окрузі. На нудистському пляжі вириті справжні окопи, якими каналізація відправляється прямо в Чорне море", - йдеться в матеріалі.

Відзначається, що в Коктебелі відкрився курортний сезон і помітно побільшало людей. Багато кафе готуються до відкриття.

Блогер під ніком RoksolanaToday & Крим25% на своїй Twitter-сторінці опублікувала фото з Коктебеля, лаконічно підписавши його: "Коктебелю хана, до речі ...".

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...