Фермер випадково знайшов на території свого села... середньовічний замок

Понад тридцять років тому на території села Анкрам, що на Шотландському кордоні виявили лінії каміння – як виявилося, це залишки середньовічного єпископського палацу. Про це повідомляє Ancient Origins, передають Патріоти України.

Зазначається, що село Анкрам, оточене родючими полями, пишними лісами та прісноводними струмками, було важливим сільськогосподарським центром. А у його центрі розташовувався замок, що складався з кам’яних котеджів, критих соломою, згрупованих навколо центральної ринкової площі, що символізувала феодальну владу над землеробським населенням.

За словами археолога Яна Хілла історичні записи показують, що єпископ Глазго Вільям де Бондінгтон мав літню резиденцію поблизу Анкрама, якою він користувався з 1230-х років до своєї смерті в 1258 році. Дослідники вважають, що це і є знайдений палац.

У 2011 році та знову у 2019 році геофізичні дослідження показали, що значна частина картографування Манро на основі локації була дуже точною. Відтоді виявивши значні кам’яні стіни та середньовічні залізні вироби на цьому місці археологи тепер "впевнені, що споруда Mantle Walls була резиденцією єпископа Глазго".

"Ми чекали цього 25 років": Вийшла Біблія у перекладі сучасною українською мовою

п’ятниця, 29 вересень 2023, 21:15

У Національному заповіднику «Софія Київська» у столиці був презентований сучасний переклад Біблії українською мовою. Про це повідомила пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики України, передають Патріоти України. Багаторічна праця пер...

"Прокидатись - і щоранку знову втрачати тебе": Дівчина загиблого пілота "Джуса" зворушила мережу постом

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:26

Дівчина загиблого українського пілота Андрія Пільщикова із позивним "Джус" Меланія Подоляк зворушила мережу новим дописом. Вона зізналася, що ще довго не зможе прийняти свою втрату, постійно живе спогадами, і тому час від часу вихлюпує емоції і біль, щ...