Фігура зійшла вниз сходами, а потім сховалася в стіні: Чоловік нажаханий примарою, яка "гуляє" в його будинку вночі (відео)

Чоловіка закликали "покинути свій будинок і ніколи не повертатися" після того, як він побачив "примару", яка нібито спостерігала за його сім'єю. Нажаханий він поділився відео "тіньової фігури", спійманої його датчиком руху вночі, коли вся сім'я спала. У п'ятисекундному ролику фігура ковзає вниз сходами, а потім йде з кадру за стіну, передають Патріоти України.

Чоловік написав на Reddit: "Мій датчик руху зазвичай вловлює білі кулі, але минулої ночі все було інакше. Він упіймав цю "фігуру", "тінь" або як би ви її не називали, що спускається моїми сходами. У мене і моєї родини був випадок раніше. Я відчував, що за мною спостерігають, але це звело мене з розуму. Я наляканий. Будь ласка, допоможіть".

Деякі користувачі згодні з тим, що в його будинку мешкають привиди, інші вважають, що він монтував відзнятий матеріал або просто це несправна камера.

  • Ось чому я не ставитиму камери у себе вдома. Я знаю, що це, швидше за все, просто цифрова аномалія через програмне забезпечення, що компенсує слабке освітлення. Але я хотів би просто не думати про це
  • Я не пропоную жодної допомоги, але це дійсно моторошно. Мені дивно усвідомлювати, що у нас можуть бути справжні докази надприродного, але через те, наскільки легко маніпулювати відео та зображеннями, ми, мабуть, ніколи не дізнаємося
  • Явно хтось спускається сходами, а камера намагається вловити світло. От і все. Це не примара
  • Тобі потрібно вийти з дому і ніколи не повертатися. Я б більше ніколи там не спав

Росте 10 см на добу: Переселенець з окупованої Херсонщини розвиває на Черкащині агробізнес з дуже цікавою, екзотичною для України культурою (відео)

неділя, 21 квітень 2024, 5:00

На Черкащині збирають перший врожай спаржі. У 2023 році цією культурою Павло Булгаков засадив шість гектарів. Вирощувати спаржу почав ще десять років тому — у рідній Каховці. Тепер продовжує робити це тут. . Павло Булгаков через повномасштабне вторгне...

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.