
Українські морпіхи з 503 окремого батальйону морської піхоти завдали втрат російським окупантам. Вони показали філігранну роботу по ворожій бронетехніці, у результаті якої було знищено дві російські БМП, передають Патріоти України.
Яскраве відео показали на сторінці Командування морської піхоти ВМС ЗСУ у Facebook. Морпіхи обіцяють: так буде з кожним, хто зі зброєю в руках прийшов в Україну.
У Командуванні морської піхоти зазначили, що українські воїни методично й успішно винищують російських окупантів усіма доступними їм способами. Цього разу знищено одразу дві ворожі БМП.
"Так буває, коли виродки-"визволителі" наслухаються російської фашистської пропаганди та йдуть завойовувати чужу землю. Натомість вони стикаються з жорстокою реальністю, яка швидко повертає їх на землю, а частіше – під неї", – зазначили захисники України.
На відео видно, як саме було ліквідовано ворожі БМП. Судячи з сили вибухів, у екіпажів було дуже мало шансів уціліти після того, як по них вдарили українські воїни.
Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...