
Українські морпіхи з 503 окремого батальйону морської піхоти завдали втрат російським окупантам. Вони показали філігранну роботу по ворожій бронетехніці, у результаті якої було знищено дві російські БМП, передають Патріоти України.
Яскраве відео показали на сторінці Командування морської піхоти ВМС ЗСУ у Facebook. Морпіхи обіцяють: так буде з кожним, хто зі зброєю в руках прийшов в Україну.
У Командуванні морської піхоти зазначили, що українські воїни методично й успішно винищують російських окупантів усіма доступними їм способами. Цього разу знищено одразу дві ворожі БМП.
"Так буває, коли виродки-"визволителі" наслухаються російської фашистської пропаганди та йдуть завойовувати чужу землю. Натомість вони стикаються з жорстокою реальністю, яка швидко повертає їх на землю, а частіше – під неї", – зазначили захисники України.
На відео видно, як саме було ліквідовано ворожі БМП. Судячи з сили вибухів, у екіпажів було дуже мало шансів уціліти після того, як по них вдарили українські воїни.
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...