Формують нарко і алко війська, бо й буряти скінчилися: У РФ для війни з Україною до армії "гребуть" бійців із залежностями

Через великі втрати, які російська армія зазнала на території України, в окупантів брак кадрів. Через це до лав збройний сил РФ призивають усілякий непотріб. Про це повідомляють у Генштабі ЗСУ, передають Патріоти України.

"Комплектування підрозділів, що мають суттєві втрати під час ведення бойових дій з силами оборони, внаслідок браку кваліфікованих кадрів, противник здійснює набір особого складу з низькими моральними якостями та особами схильними до зловживання наркотичними речовинами і алкоголем", - йдеться в повідомленні Генштабу.

Зазначається також, що окупанти продовжують вживати заходів з метою відновлення боєздатності своїх підрозділів, поповнення боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів з метою підготовки до відновлення наступальних дій.

Молода мати-політикіня пояснила свій вчинок стурбованому панству: Шведська міністерка вперше в історії Ради ЄС принесла на засідання немовля

четвер, 25 червень 2026, 21:30

Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...

Оце так! Колишній учасник Modern Talking Дітер Болен назвав перемогу України у війні "найгіршим сценарієм"

четвер, 25 червень 2026, 20:06

Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...